Çöküşleri Bilen Analist Bu Altcoin’i Birinci Kere Shortladı

Çöküşleri Bilen Analist Bu Altcoin’i Birinci Kere Shortladı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Çöküşleri Bilen Analist Bu Altcoin’i Birinci Kere Shortladı

Bitcoin ve altcoin dünyası son vakitlerde muhakkak aralıklarda hareket ediyor. Fiyat hareketlerinin dingin sularda olması ister istemez can sıkıyor. Fakat piyasada yalnızca alım satım yapanlar yer almıyor. Yükselişe yahut düşüşe bahis yapanlar da var. Bitcoin’de düşüş istikametli varsayımlarıyla tanıdığımız Crypto Capo bugün kıymetli bir açıklama yapıyor. Ayrıntılara bakalım.

Bitcoin ve altcoin piyasası

Bitcoin ve altcoin piyasası, bölümün amiral gemisi Bitcoin’in (BTC) düşük fiyat düzeylerinde uzun vadeli yatay hareket göstermesi ve beklenen yükselişi sağlayamaması nedeniyle kalıcı bir düşüş eğilimiyle boğuşmaya devam ediyor. Bitcoin’in (BTC) uzun periyodik yatay seyri, kripto para dünyasında dalgalanmalara yol açıyor. Öteki taraftan şu anda tarihi düşük düzeylerde süreç gören çok sayıda altcoin projesini olumsuz etkiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Çöküşleri Bilen Analist Bu Altcoin’i Birinci Kere Shortladı 1

Düşüş eğilimli görünümüyle bilinen kripto analisti Crypto Capo, yatırımcılar ortasında kaygıya neden olan uyarıcı tahliller yayınlıyor. Bitcoin’in 12.000 dolara kadar düşebileceğini iddia ederek karamsar bir görüşe sahip. Öteki taraftan çöküşleri bilmesiyle de ünlü. Ayrıyeten, fırsat buldukça çeşitli altcoin projeleri üzerinde etkin olarak short konumlar açıyor.

Yeni bir altcoin short açılışı

Kısa bir mühlet evvel Crypto Capo, altcoin CRO’da short konum açarak daha da sert düşüş beklentilerini lisana getirdi. CRO’da 0,050 dolardan açtığı short konum, altcoinin aşağı istikametli seyrinin devam edeceği beklentisini yansıtıyor. Öteki taraftan Crypto Capo’nun altcoin CRO short durumuna ait görüşleri de var. Crypto Capo, CRO’da hort konumu kararına ait görüşlerini söz ederken “Bu kripto varlığını (CRO) short pozisyonlarıma ekliyorum” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Çöküşleri Bilen Analist Bu Altcoin’i Birinci Kere Shortladı 2

Diğer taraftan altcoin CRO son derece düşüş eğilimli bir fiyat hareketi sergiliyor. Tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden (ATH) %94 oranında düştü. Sonrasında ise tüm vakitlerin en düşük düzeylerini (ATL) tekraren test etti. Kısa mühlet evvel ATL’yi aştı. Artık ise artık direnç olarak test ediyor. Analist inişin boyutunun belirsizliğini koruduğuna dikkat çekiyor. Öteki taraftan piyasa çapında değerli bir çöküş olayı mümkünlüğü göz önüne almak gerekiyor. Buna nazaran kıymetli bir düşüş bekleyerek CRO’da short durum başlattığına işaret ediyor.

Düşüş beklentisi

Crypto Capo’nun altcoin CRO’daki düşüş eğilimi dikkat çekiyor. Ayrıyeten kripto para piyasası için temkinli ve daha fazla gerileme varsayımlarıyla işaretlenmiş geniş görünümüyle uyumlu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Çöküşleri Bilen Analist Bu Altcoin’i Birinci Kere Shortladı 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Bitcoin ve altcoin kesimi bu kuvvetli piyasa şartlarında ilerliyor. Öbür taraftan yatırımcılar Crypto Capo’nunki üzere potansiyel piyasa hareketleri hakkında pahalı bilgiler sunabilecek temel göstergelere ve tahlillere dikkat etmeye devam ediyor. Bakalım analist açtığı durumda muvaffakiyete ulaşabilecek mi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap