Çöküş Kapıda! Ünlü Analist Bu Altcoin İçin Uyardı

Çöküş Kapıda! Ünlü Analist Bu Altcoin İçin Uyardı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Çöküş Kapıda! Ünlü Analist Bu Altcoin İçin Uyardı

Bitcoin ve altcoin dünyasında son vakitlerde analistlerden kıymetli ikazlar gelmeye başladı. Bilhassa bir kripto para ünitesi için ihtarlar var. Açıkçası kimi vakit korkutan yorumlar olarak göze çarpıyor. Kimi vakit da hareketlerimizi buna nazaran ayarlıyoruz. Lakin her durumda yorumlar piyasa canlılığının da bir işaret olarak karşımızda duruyor. Bitcoin analisti Crypto Capo kıymetli değerlendirmeler yapıyor. Ayrıntılara bir bakalım.

Satıcıların alıcıları geçmesi

Son vakitlerde, satıcılar kripto para kesiminde hakimiyeti ele geçirdi. Bu durum, en önde gelen kripto para ünitesi Bitcoin (BTC) de dahil olmak üzere çeşitli altcoin projelerinin de değerli çöküşlere yol açmasına neden oldu. Öbür taraftan  yatırımcılar da büyük hayal kırıklığına uğradılar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Çöküş Kapıda! Ünlü Analist Bu Altcoin İçin Uyardı 1

Bu piyasa kaosunun ortasında, 2022’deki çöküşü bilen ve en tesirli analistlerinden biri olarak tanınan Crypto Capo, tahlillerini paylaşmaya devam ediyor. Her tahlili büyük ilgi topluyor. Uzun müddettir piyasada kıymetli bir düşüş yaşanacağı kestiriminde bulunan Capo, Bitcoin ve altcoin projelerinde gerilemelerle birlikte artık haklılığını sav ediyor.

Cesur varsayımların tarihi ve Altcoin BNB için uyarı

Crypto Capo’nun son kestirimleri ileri görüşlü görünse de, bu analistin Bitcoin’in bedeli sırf 17.000 dolar olduğundan beri çöküş iddiaları yayınladığını hatırlamak gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Çöküş Kapıda! Ünlü Analist Bu Altcoin İçin Uyardı 2

Capo’nun kestirimleri Bitcoin’in ötesine uzanıyor. Buna nazaran Binance Coin’i (BNB) de inceliyor. Ayrıyeten Binance borsası ile FTX ortasında paralellikler kuruyor. Son olaylar ışığında Capo, 301 dolar düzeyinden başlattığı altcoin BNB short konumu için açıklama yapıyor. Buna nazaran kıymetli yararlar elde ettiğini söylüyor.

BNB dayanak düzeyi: Kritik bir kavşak

Bitcoin analisti Capo yaptığı değerlendirmede, altcoin Binance Coin (BNB) için mevcut kritik kavşağı vurguladı. Mevcut düzeyde değerli bir dayanağın varlığını kabul ediyor. Öbür taraftan, BNB’nin değerli kırılganlığı konusundaki tasalarını lisana getiriyor. Capo, bu takviye düzeyinin ihlal edilmesinin, bilhassa de 200 dolar işaretinin altına düşmesinin, BNB için muazzam bir çöküşü hızlandırabileceğini öne sürüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Çöküş Kapıda! Ünlü Analist Bu Altcoin İçin Uyardı 3

Bitcoin ve altcoin piyasası besbelli bir dalgalanma periyodundan geçiyor. Buna nazaran kripto meraklıları ve yatırımcılar olayların nasıl gelişeceğini merakla bekliyor. Capo’nun varsayımları yürekli bir duruma işaret ediyor. Öteki taraftan, servetin süratle değişebildiği kripto dünyasının daima değişen dinamiklerini yansıtıyor. Piyasa geliştikçe, yatırımcılar dikkatli olmalı. Ayrıyeten btcpiyasasi.com olarak baktığımızda bu yüksek riskli ortamda ihtiyatlı kararlar almak için bilgi sahibi olmalı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap