Coinbase’in Sürpriz Listelemesi Bu 2 Altcoin İçin Rallileri Ateşledi!

Coinbase’in Sürpriz Listelemesi Bu 2 Altcoin İçin Rallileri Ateşledi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’in Sürpriz Listelemesi Bu 2 Altcoin İçin Rallileri Ateşledi!

ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’in ani bir listeleme duyurusunun akabinde iki altcoin yükselişe geçti. VeChain, listeleme duyurusunun akabinde yüzde 13 artış kaydetti. Kripto analisti Valdrin Tahiri, bunun çift tabanlı boğa formasyonunu teyit ettiğini söylüyor. Bu ortada VeChain ile işkili token VeThor da Coinbase’in listesine girdi. Bu gelişmenin akabinde VTHO patlama yaşadı.

Coinbase listelemesiyle bu 2 altcoin uçuşa geçti!

Yeni bir duyuruda Coinbase, borsanın Blockchain tabanlı tedarik zinciri projesi VeChain (VET) ve bağlı token VeThor’u (VTHO) ticaret için listelediğini duyurdu. VET, Coinbase’in duyurusundan birkaç saat sonra haftanın en düşük düzeyi olan 0,0146 dolardan %13’lük bir artışla 0,0165 dolara yükseldi. Altcoin, yazı sırasında 0,01668 dolardan süreç görüyor.

VeThor da Pazartesi gününün en düşük düzeyi olan 0,000857 dolardan Çarşamba günü en yüksek düzeyi olan 0,001516 dolara yükseldi. Bu atılımında altcoin yaklaşık %62’lik bir artış gösterdi. Token bu yazı sırasında 0,001503 dolardan süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’in Sürpriz Listelemesi Bu 2 Altcoin İçin Rallileri Ateşledi! 1

VET fiyat varsayımı: Çift taban gerçekleşecek mi?

Kripto analisti Valdrin Tahiri, VET’in bundan sonraki rotasını belirlemeye çalışıyor. 12 Eylül’de Coinbase, sonraki günden itibaren VeChain ve VeThor için takviye ekleyeceğini duyurdu. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu duyuru %13’lük bir altcoin fiyat artışına neden oldu. Daha da değerlisi, 17 Ağustos’taki fiyata nazaran bir çift taban formasyonunu (yeşil simgeler) doğruladı. İkili taban boğa olarak kabul edilir ve birden fazla vakit üst taraflı hareketlere yol açar.

RSI hesaba katıldığında bu formasyon daha da manalı hale geliyor. Gösterge, tabanlar sırasında kıymetli bir boğa sapması yarattı (yeşil çizgi). Bu, momentum artışının fiyat düşüşüne eşlik ettiği bir yükseliş gelişmesidir. VET’te olduğu üzere ekseriyetle keskin üst istikametli hareketlere yol açar. Formasyonu teyit etmek için altcoin fiyatının Temmuz başından bu yana yerinde duran alçalan direnç çizgisini kırması gerekiyor. Bu çizgi birebir vakitte 0,016 dolarlık yatay alana denk geliyor. Bu yüzden, bu çizginin üzerine çıkması boğa trendine döndüğünü teyit edecektir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase’in Sürpriz Listelemesi Bu 2 Altcoin İçin Rallileri Ateşledi! 2VET Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Bu nedenle, gelecekteki VET varsayımı, fiyatın 0,016 dolar düzeyini geri alıp almadığına yahut reddedilip reddedilmediğine nazaran belirlenecek. Fiyatın geri alınması durumunda %85’lik bir artışın meydana gelmesi mümkün. Bununla birlikte, fiyatın reddedilmesi durumunda %35’lik bir düşüş olması beklenen. Bu ortada, basın vaktinde altcoin fiyatı, analistin belirttiği 0,016 dolar düzeyinin üzerinde süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap