Coinbase’den 5 Yeni Kripto Para, 10 Yeni Ülke Müjdesi!

Coinbase’den 5 Yeni Kripto Para, 10 Yeni Ülke Müjdesi!

Paylaş
Coinbase’den 5 Yeni Kripto Para, 10 Yeni Ülke Müjdesi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Coinbase, kesinlikle 2019 yılında girişimler ve yenilikler açısından Binance‘in gerisinde kalmış gibi gözüküyor. ABD merkezli platform bu eksikliğin farkına geç varmış olsa da, bunu düzeltmek için yıl bitmeden adımlar atmaya başladı.

5 Yeni Kripto Para

Geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya sürdüğü kripto para banka kartı Coinbase Card, yeni yapılan bir duyuruya göre 10 yeni ülkeye yayılacak ve buna ek olarak 5 kripto para birimi daha kart tarafından desteklenecek. Bundan sonra kart kullanıcıları XRP, basic attention token (BAT), augur (REP), 0x (ZRX) ve stellar (XLM) olmak üzere 5 kripto para birimini daha karttan direkt olarak kullanabilecek. Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) ile birlikte kullanıcılara sunulan toplam kripto para sayısı da dokuza yükseldi.

Kartın kullanıldığı ülkeleri de arttırarak ciddi bir yayılma elde etmek isteyen Coinbase, ülke sayısını da ciddi anlamda yükseltti ve Bulgaristan, Macaristan, İzlanda, Norveç, Polonya, Romanya, İsveç, Hırvatistan ve Danimarka ve son olarak Lihtenştayn içerisinde de bunun kullanılabileceği müjdesini verdi.

Coinbase kartı ilk piyasaya sürdüğü tarihlerde buna özel bir Android ve iOS uygulamasını da yayınlamış ve kullanıcıların bundan sonra kripto paralarını anlık olarak itibari paraya çevirebileceklerini müjdelemişti. Coinbase buna ek olarak ilk 1.000 kullanıcı için kart ücretinin 4,95 sterlin olduğunu vurguladı ve PaySafe ile ortaklaşa yapılan bu girişimde ne kadar istekli olduğunu gösterdi.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap