Coinbase Muştuyu Patlattı: Polkadot Dayanaklı Bu Altcoin Listeleniyor!

Coinbase Muştuyu Patlattı: Polkadot Dayanaklı Bu Altcoin Listeleniyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Coinbase Muştuyu Patlattı: Polkadot Dayanaklı Bu Altcoin Listeleniyor!

Sıcak bir duyuruya nazaran Coinbase, Polkadot’un kurucusu olan Gavin Wood tarafından desteklenen bir altcoin projesini listelemeye hazırlanıyor.

Coinbase, yeni altcoin için “deneysel varlık” listesini açtı

Coinbase, merakla beklenen Vara Network (VARA) için listeleme planlarını paylaştı. Vara Network, Polkadot’un kurucusu olan Gavin Wood tarafından desteklenen ve Gear Foundation ile iş birliği içinde geliştirilen bir Katman 1 Blockchain’dir. Bu gelişme, Vara Network’ün mainnet lansmanınından bir gün sonra geldi. Duyuru, bilhassa altcoin piyasasının risk iştahını anında değiştirdi.

Bu dayanak sayesinde, VARA, yakın bir vakitte Coinbase üzerinden USD ile süreç görmeye başlayacak. Lakin belirtilen bilgilere nazaran bu süreçler, altcoin’in kâfi arza ulaşması halinde mümkün olacak. Kâfi arzın sağlanmasıyla birlikte VARA-USD süreç çiftinde evreli olarak süreçlere açılıyor. Bu da altcoin projesi için büyük bir adımı temsil ediyor. Tatırımcılar için yeni fırsatlar hazırlıyor.

21 Eylül’e dikkat

Piyasadaki likidite şartlarının karşılanması durumunda, süreçlerin 21 Eylül günü ilerleyen saatlerde başlaması mümkün. Bu da altcoin yatırımcıları için büyük bir haber, çünkü Vara Network’ün potansiyeli epey yüksek. Gavin Wood’un takviyesiyle, bu ağ Polkadot ekosisteminin değerli bir modülü olmaya aday.

Gavin Wood dayanaklı VARA, güçlü bir çıkış yaptı

Gear Foundation işbirliği ve Polkadot kurucusu Gavin Wood’un dayanağıyla Vara Network bugün mainnet’i başlattı. Vara Network, bilhassa Actor modeli ve kalıcı bellek teknolojilerini kullanarak süreç suratını artırıyor. Resmi duyuruda yer alan detaylara nazaran:

Bu platform, kullanıcı dostu özelliklerle Web2’den Web3’e geçişi kolaylaştırıyor, suratı artırmak ve gecikmeleri ortadan kaldırmak için Aktör Modeli ve Kalıcı Bellek üzere kavramlardan yararlanıyor. Akıllı kontratlar için paralel sürece ve ferdî bellek alanları sunarak oyun, finans ve daha birçok alandaki geliştiricilere güç veriyor.

BTC Piyasası: Coinbase Muştuyu Patlattı: Polkadot Dayanaklı Bu Altcoin Listeleniyor! 1

Vara Network hakkında

Vara, sonlu süreç hacmi ve yavaş sürece üzere tarihi sıkıntıları çözüyor. Geliştiriciler oyunları direkt Blockchain üzerinde oluşturabilirler. Bu yenilik, klasik art uç sunuculara olan bağımlılığı ortadan kaldırarak oyun tecrübesini dönüştürüyor. Altcoin projesinin öteki evvel çıktığı özelliklerden kimileri:

  • Sağlam operasyonlar ve ölçeklenebilirlik. Vara, artan talepleri karşılamak için Gear Protokolü teknoloji yığınından yararlanıyor.
  • Substrate’in çerçevesi tarafından desteklenen akıllı mukaveleler: Akıllı mukaveleler için inançlı çalışma vakti ve muhafazalı alan yürütme ortamı.
BTC Piyasası: Coinbase Muştuyu Patlattı: Polkadot Dayanaklı Bu Altcoin Listeleniyor! 2

Vara ayrıyeten, oyunlarınızı her gereksinime uyarlamak için bir dizi özellik sunar. Bunlar lokal eşzamansız, ödemesiz süreçler, oracle tahlilleri ve kendi kendine yürütülen iletiler. Mukaveleler fabrikalar üzere yeni kontratlar ve aksiyonlar oluşturabilir. Karakterler, öğeler, misyonlar yahut oyun düzeyleri üzere oyun içi öğeleri farklı kontratlar halinde oluşturabilirler. Altcoin projesi bu özellikleriyle rakiplerinin önüne çıkıyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız Coinbase listesinden sıcak gelişmeleri toplumsal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap