Coinbase Bu Altcoin İle Kıymetli Bir İşbirliği İçin El Sıkıştı!

Coinbase Bu Altcoin İle Kıymetli Bir İşbirliği İçin El Sıkıştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Coinbase Bu Altcoin İle Kıymetli Bir İşbirliği İçin El Sıkıştı!

Aptos Labs’ın Petra’sı, web3’ün benimsenmesini desteklemek için Coinbase Hisse ile entegre oluyor. Paydaşlık, yeni web3 kullanıcıları için kıymetli birinci iştirak sıkıntılarını ele alıyor. Bu atakla Petra, kripto para ünitesi süreçlerini kolaylaştırmayı ve daha fazla ana akım kullanıcıyı çekmeyi hedefliyor.

Aptos Labs’ın Petra’sı Coinbase Pay’den yararlanacak!

Yenilikçi Aptos Labs tarafından geliştirilen Petra, Coinbase Pay’i masaüstü ve taşınabilir platformlarına entegre ediyor. Bu stratejik atak, firmaların açıklamalarına nazaran, gelişmekte olan web3 alanındaki birtakım göze çarpan sıkıntıları çözmeyi amaçlıyor. Petra’nın şimdiye kadarki etkileyici yörüngesi, Pyth, LayerZero ve PancakeSwap üzere 160’tan fazla merkezi olmayan uygulama ile entegrasyonunu içeriyor. Bu yeni paydaşlık, web3 yeteneklerini daha da geliştirecek. Aptos Labs, Coinbase’in birçok kullanıcısının aşina olduğu bir prestiji para rampası ekleyecek. Böylelikle Aptos, prestiji parayı kriptoya dönüştürme sürecini kolaylaştırmak istiyor.

Aptos açıklamasında, “Coinbase Hisse ile Coinbase kullanıcıları, seçtikleri banka, banka kartı, kredi kartı ve hatta hesap bakiyeleri aracılığıyla Petra’ya sıkıntısız bir formda APT ekleyebilirler” dedi. Duyurulan entegrasyon, şirketlerin kimi durumlarda klasik teknoloji şirketleriyle paydaşlık kurarak fonksiyonelliği geliştirerek yahut ekleyerek yeni müşterilerin iştirakini uygunlaştırmayı amaçladıkları emsal duyuruları takip ediyor.

BTC Piyasası: Coinbase Bu Altcoin İle Kıymetli Bir İşbirliği İçin El Sıkıştı! 1

Mo Shaikh: Web3 zorluklarını ele almak gerekiyor

Aptos Labs’in kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh’e nazaran, web3’te kolaylık büyük ehemmiyet taşıyor. Kripto cüzdanları yüklü olarak tecrübeli kripto meraklılarına yönelik. Bununla birlikte, gelecek yeni gelenlere hitap etmekte yatıyor. Bu bağlamda Shaikh, “Tüketici benimsemesi bu olmadan gerçekleşmez.” diyor. Ayrıyeten, web3’ün gelişmesi için kolay finansal süreçlerin kural olduğunu vurguluyor. Son yıllarda oyun ve e-ticaret üzere finans dışı uygulamalar ivme kazandı. Beklentiler, kripto cüzdanlarının birinci iştirakiyle bunun ehemmiyetinin artması istikametinde. Coinbase ve Aptos Labs ortasındaki işbirliği bu nedenle değerli.

Kripto cüzdanlarının geleceği

Kripto cüzdanları, şu anda olduğu üzere, tecrübeli kripto kullanıcısına öncelik veriyor. Bununla birlikt, ekseriyetle alana girmeye istekli yeni gelenleri göz arkası ediyor. Fakat ufukta bir değişim olacak üzere. Kullanıcı erişilebilirliğinin ve tecrübesinin uygunlaştırılması, kaçınılmaz olarak daha fazla ana akım kullanıcıyı çekecektir. Geçiş yapanların gerçek sayısı çeşitli dış faktörlere bağlı. Petra’nın Coinbase Hisse ile entegrasyonu üzere iştirakler, çok sayıda kripto hizmetinin hala birçok kişi için karmaşık ve hantal kaldığı göz önüne alındığında, dal için umut verici bir işaret.

BTC Piyasası: Coinbase Bu Altcoin İle Kıymetli Bir İşbirliği İçin El Sıkıştı! 2

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Aptos Labs, yapay zeka ve web3 entegrasyonlarını da odağına alıyor. Bu doğrultuda, teknoloji devi Microsoft ile de işbirliği yapıyor. Bir öbür kayda bedel paydaşlık ise DeFi projesi olan Sushi ile. Bu, kullanıcılara Ethereum’un ötesinde Blockchain’lere erişimi amaçlıyor. Coinbase’in mühendislikten sorumlu lider yardımcısı Will Robinson, bu cins entegrasyonların ehemmiyetine dikkat çekiyor. Bu doğrultuda, bunların multi-chain bir geleceğe işaret ettiğini tabir ediyor. Mo Shaikh, Coinbase Hisse üzere tanınmış kuruluşlarla yapılan işbirliklerinin Petra’yı daha da cazip hale getireceğine, daha fazla kullanıcıya ulaşacağına ve çeşitli ekosistemlerde kullanıcı tecrübesini iyileştireceğine inanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap