Çılgın Tahmin: Bu Altcoin Dip Yaptı ve 100x’lik Bir Patlama Gerçekleştirecek!

Çılgın Tahmin: Bu Altcoin Dip Yaptı ve 100x’lik Bir Patlama Gerçekleştirecek!

Paylaş
Çılgın Tahmin: Bu Altcoin Dip Yaptı ve 100x’lik Bir Patlama Gerçekleştirecek!

Kriptokoin.com – Popüler bir analiste göre, Stratis (STRAT) isimli altcoin’in uzun vadeli grafiği, fiyatın Bitcoin’e karşı bir dip yaptığını ve yeni bir piyasa döngüsünün yakında başlayacağını gösteriyor.

Kingthies: Güçlü altcoin Stratis dip yaptı ve 100x’lik fiyat artışı için hazır

Stratis (STRAT) Blockchain’i, İngiltere’de ilaç kullanımında devrim oluşturmayı amaçlayan bir Blockchain çözümü olan MediConnect ile sürekli bir ortaklığa sahip. Stratis geçtiğimiz günlerde 1 Kasım – 16 Aralık 2019 tarihleri ​​arasında planlanan Stratis Akıllı Sözleşmeler Yarışmasını açıkladı. Yarışma dünyadaki herkesin katılımına açık. Amaç, yarışmacıların ticaret, finansal hizmetler ve tedarik zincirleri gibi bir dizi sektör için kullanışlı ve yenilikçi akıllı sözleşmeler için uygulamalar geliştirmelerini sağlamak.

Bu zorlu amacın yol açtığı muhtemel artan tanıtım analistlere göre, Stratis fiyatında önemli yükselişe neden olabilir. Çünkü kripto para, 2017’de yüksek seviyelere ulaştığından beri önemli bir fiyat hareketi olmadan çok uzun bir düşüş trendinde ticaret yapıyor. Kripto para analisti ve trader Kingthies, Stratis fiyatının bir dip yaptığını belirtiyor. Ayrıca analist, STRAT’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine geri dönmesi durumunda olası getirileri ana hatlarıyla belirtti. Analiste göre, Stratis’in 100x fiyat artışı için potansiyeli mevcut. Stratis’ın fiyatına daha yakından bakalım ve bu değerlere dönüp dönmeyeceğine karar verelim.

Valdrin Tahiri: Popüler altcoin Stratis, yüzde 200’den fazla aratabilir

Stratis fiyatı Eylül ayında 3100 Satoshi’ye düştü. Bu dip, derin bir aşırı satım seviyesine sahip olan RSI’de yükseliş eğilimi ile birleştirildi. Bu, RSI’nin ulaştığı en düşük değerdir. Ayrıca teknik analist Valdrin Tahiri’ye göre haftalık MACD’de çok belirgin bir boğa ayrışması var. Bu analiste göre olumlu bir gelişme, bir tabanın gerçekten de yakın olduğunu ve fiyatın yakında yükselişe geçeceğini düşündürüyor. Stratis fiyat hareketine yakından baktığımızda 3350 ile 4500 Satoshi arasında işlem gördüğünü görüyoruz. Ayrıca analiste göre, 50 ve 100 günlük hareketli ortalamalar (MA) yükseliş eğilimi gösterdi.

Stratis fiyatı, onların üstüne çıkmaya çalışıyor, ancak şimdiye kadar başarısız oldu. Dünkü yükseliş mumu analiste göre, yükseliş eğilimi başlatma girişimi gibi görünüyor. Fiyat MA’ların üstünde kapanıyorsa, analiste göre Stratis’ın direnç alanına doğru hızlı bir hareket başlatması olasıdır. Bu nedenle analiste göre, Stratis yakında başka bir pazar döngüsüne başlayacak gibi görünüyor. Bu zamanda analiste göre, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak bir tahminde bulunmak boşuna görünmekle birlikte, 4500 Satoshi bölgesinin üzerinde bir kırılma, %200’den fazla fiyat artışını tetikleyebilir. Altcoin’lerle ilgili kritik fiyat tahminleri için “Ünlü Analist “Muhteşem Boğa” Dedi ve 3 Altcoin’in Göreceği Zirveleri Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap