Cardano tabanlı projede yanlış anlaşılma iadeleri başlayacak

Cardano tabanlı projede yanlış anlaşılma iadeleri başlayacak

Paylaş
BTC Piyasası: Cardano tabanlı projede yanlış anlaşılma iadeleri başlayacak

Cardano ekosisteminde yer alan MuesliSwap, müşterilerinin maruz kaldığı yüksek kayma toleransı kayıplarını iade edeceğini duyurdu.

Cardano tabanlı bir merkeziyetsiz borsa olan MuesliSwap, platformundaki kayma toleransı nedeniyle birçok müşterisinin mağduriyetiyle karşı karşıya kaldı. Proje grubu, ortada bir yanlış anlaşılmanın yer aldığını ve burada grubun de kâfi bilgilendirmeyi yapamadığını açıkladı.

MuesliSwap geliştirici takımı, yanlış anlaşılma üzerine gerçekleşen platformdaki kayma mağduriyetlerini irdelediklerini aktardı. Takım ayrıyeten, müşterilerine kayıplarını iade edeceklerini belirtti.

Cardano tabanlı MuesliSwap, müşteri iadelerini açıkladı

Cardano ağında hizmet veren MuesliSwap, yanlış anlaşılma sonucu ortaya çıkan müşteri kayıplarını çözmeyi planlıyor. Proje takımı, kayıpların iadesinin yapılacağını aktardı.

BTC Piyasası: Cardano tabanlı projede yanlış anlaşılma iadeleri başlayacak 1

Merkeziyetsiz borsalardaki kayma toleransı, mevcut likidite üzere faktörlerden ortaya çıkan fiyat dalgalanması manasını taşıyor. MuesliSwap kullanıcıları, elle ayarladıkları kayma toleransı nedeniyle yüksek süreç fiyatları ödemek zorunda kaldılar. Platformun yapısından kaynaklandığı söylenen bu duruma, proje takımının karşılığı gecikmedi. Grup, müşterilerine kayma toleransı konusunda kâfi netliği sağlamadıklarını itiraf etti.

MuesliSwap takımı, son bir yılda yüksek kayma toleransı ile karşılaşan müşterilerinin kayıplarının iade edileceğini ve mağduriyetlerin çözülmeye çalışılacağını aktardı. Takım, geri iade sürecinin 3 ila 4 hafta arasında sürebileceğini söz etti.

MuesliSwap geliştirici grubu, Cardano ekosisteminin inancını ve merkeziyetsizliği müdafaaya devam edeceklerinin sinyalini verdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap