Cardano Mucidi: Bu Gelişmeyi Dört Gözle Bekliyorum!

Cardano Mucidi: Bu Gelişmeyi Dört Gözle Bekliyorum!

Paylaş
BTC Piyasası: Cardano Mucidi: Bu Gelişmeyi Dört Gözle Bekliyorum!

Cardano kurucu ortağı ve CEO’su Charles Hoskinson, Vaccumlabs  adındaki Slovak FinTech girişiminden gelecek bir DEX’i “gerçekten dört gözle bekliyor.” Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Cardano Mucidi: Bu Gelişmeyi Dört Gözle Bekliyorum! 1

Cardano mucidi heyecanlı

Vacuumlabs, fintech çözümleri oluşturan bir yazılım geliştirme şirketi. 2018’de Vacuumlabs geliştiricileri, ilk Cardano hafif cüzdanını oluşturmak için dahili bir proje başlattı. ‘Hafta sonu projesi’ olması gereken şey haftalar sürdü, ancak AdaLite doğdu. O zamandan beri AdaLite, web tabanlı lider Cardano cüzdanı olarak kendini sağlamlaştırdı ve bununla birlikte Vacuumlabs’ı Cardano ekosisteminde önemli bir geliştirme ortağı haline getirdi. Vacuumlabs’a göre, bu proje Cardano’nun ticari kolu EMURGO’nun dikkatini çekti ve bu da onları Yoroi cüzdanı üzerinde çalışmaya yöneltti. EMURGO’nun CTO’su Nicolas Arqueros, şöyle diyor: “Açık kaynaklı çözümü keşfetmeye başladığımda Vacuumlabs dikkatimi çekti. Her şeyi nasıl çalıştıracaklarını buldular. Arkasındaki insanların gerçekten iyi olduğunu anladım.”

BTC Piyasası: Cardano Mucidi: Bu Gelişmeyi Dört Gözle Bekliyorum! 2

Vacuumlabs ayrıca Cardano’yu Trezor ve Ledger donanım cüzdanlarına entegre etmek” için EMURGO ile ortaklık kurdu. WingRiders, Vacuumlabs tarafından desteklenen yeni bir Cardano. Hoskinson dün WingRiders hakkında tweet attı ve şu ifadeleri kullandı:

Geliştiricilerinin soyağacı göz önüne alındığında, onların WingRiders‘ı gururla “The DEX on Cardano” olarak adlandırdıklarını görmek şaşırtıcı değil. WingRiders, kullanıcılarının “takas” yapmasına, “kazanmasına” (likidite sağlayarak) ve “uçmasına” (muhtemelen yerel token WR yardımıyla aya) izin veriyor.

BTC Piyasası: Cardano Mucidi: Bu Gelişmeyi Dört Gözle Bekliyorum! 3

WingRiders, ana zincirdeki eUTxO modelini kullanarak Cardano’nun üzerine inşa edilmiş bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) merkezi olmayan borsadır (DEX). Proje, Cardano alanında en çok saygı duyulan geliştiricilerden biri olan VacuumLabs tarafından desteklenmektedir. WingRiders’ın amacı, herhangi bir cüzdan veya Dapp’a basit entegrasyon ile tüm Cardano’nun ekosistemi için bir altyapı unsuru olmaktır. Platform, Cardano’nun yerel tokenleri arasında tamamen merkezi olmayan ve güvenilmez destek takasları olacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap