Cardano Alan Efsane Rapçi, Bu Altcoini de Övdü: Fırladı!

Cardano Alan Efsane Rapçi, Bu Altcoini de Övdü: Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano Alan Efsane Rapçi, Bu Altcoini de Övdü: Fırladı!

Birleşik Devletler magazininden düşmeyen ve kripto para piyasasında Cardano yatırımlarıyla tanınan ünlü rapçi Soulja Uzunluk, son vakitlerin ön plana çıkan tanınan meme coin projesi PEPE’yi övdü! Ünlü sanatkarın son atılımından sonra PEPE’nin fiyatı fırladı! İşte detaylar…

Cardano yatırımlarıyla tanınan ünlü rapçi Soulja Uzunluk PEPE’yi tweetledi: Fiyat yükseliyor!

Btcpiyasasi.com olarak daha evvel aktardığımız üzere, 2021 yıllarında Cardano (ADA) alan ve takma ismiyle Soulja Uzunluk olarak bilinen ünlü sanatçı DeAndre Cortez Way, Twitter üzerinden aktardığı yeni Tweet’ler ile birlikte yatırımcıları heyecanlandırdı. Daha evvel de birçok tweet’inde birtakım kripto para ünitelerine değinen ünlü sanatçı ve teşebbüsçü Soulja Uzunluk, son günlerin tanınan meme coin’i PEPE’den bahsetti.

Popülaritesi günden güne artan PEPE için birçok ünlü yatırımcı ve sanatçı yorum yaparken, Amerikalı hip-hop müzikçisi YEAT’ın ünlü müziği “I Done Got Rich”ten alıntı yaparak “PEPE sayesinde güçlü oldum” diyerek PEPE’den bahsetti ve birçok yatırımcının dikkatini çekti. Hatırlayacağınız üzere daha evvel kendi kripto para ünitesi Souljacoin’i piyasaya sürmeyi bile düşünen ünlü sanatçı, bunun bir latife olduğunu da tweetlemişti.

PEPE’nin yüzde 51’lik yükselişiyle bir arada balinalar PEPE’ye yöneldi

Lookonchain tarafından aktarılan birtakım bilgiler, son birkaç günde bir balinanın elindeki birçok varlığı PEPE almak için sattığını ortaya koyuyor. Önde gelen balina, 1.71 trilyon PEPE satın almak için 20.6 WBTC yani 590 bin dolar kıymetinde WBTC sattı. Bununla birlikte balina, yaklaşık 90 bin dolar pahasındaki 17 milyar CULT’ı da PEPE almak için satışa sundu. Öte yandan datalar, balinanın yaklaşık 235 bin dolar kıymetinde 44.194 UNI ve 37 bin dolar pahasında 20 ETH satışı yaptığını da ortaya koyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano Alan Efsane Rapçi, Bu Altcoini de Övdü: Fırladı! 1

Bununla bir arada Lookonchain bilgileri, büyük kripto para balinasının yaptığı alım satımları, Twitter üzerinden şu biçimde aktardı:

PEPE coin nedir?

Bildiğiniz üzere PEPE coin, tanınan internet mem’i Pepe The Frog’a dayanıyor. Bu yıl Nisan ayında piyasaya sürülen PEPE coin, birçok yatırımcının dikkatini çekerken, toplumsal medya platformlarında öncü oldu. Bununla bir arada kripto para projesinin kurucusu anonim kaldı. Öte yandan PEPE’nin son devirlerde trend olmasında rol oynayan bir faktör ise PEPE’nin çoğunluğunun çoktan elden çıkarılmış olması ve yatırımcılarına büyük karlar sağlaması olarak öne çıkıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano Alan Efsane Rapçi, Bu Altcoini de Övdü: Fırladı! 2

Dolayısıyla PEPE, anlık olarak DOGE ve SHIB üzere tanınan meme coin’lerden daha yeterli bir performans gösterdi. Gokhsthein Media şirketinin kurucusu David Gokhshtein bununla ilgili kısa mühlet evvel tweet attı ve beşerler PEPE satın almak için SHIB varlıklarını satarken çok sayıda süreç fark ettiğini aktardı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap