Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, NFT’ler Hakkında Konuştu

Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, NFT’ler Hakkında Konuştu

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, NFT’ler Hakkında Konuştu

Cardano (ADA) kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, kendi ekosistemlerindeki NFT projeleri hakkında konuştu. Hoskinson, paylaştığı bir görüntü ile Cardano’nun dijital sanat yapıtları üzerindeki siyasetini kriptoseverlere anlattı.

ADA kurucusu, Cardano ekosistemindeki NFT projelerine karşı nasıl standartlar uyguladıklarını ortaya koydu. Hoskinson, ağ üzerindeki rastgele bir projenin sahibi yahut destekçisi olmadığını belirtti. Kripto uzmanı, yalnızca kendisine armağan edilen eserleri paylaştığını vurgulayarak yanlış anlaşılmaların önüne geçmek istediğinin altını çizdi.

Hoskinson, NFT projelerinden rastgele bir tazminat istemediğini ve bu cins tokenları almak için hiçbir vakit halka açık bir adres vermediğini belirtti.

“Her Teşebbüsü Eşit Değerlendirmeliyiz”

ADA kurucusu, rastgele bir NFT teşebbüsüne özel ilgi göstermediklerini ve tüm projeleri muamele yaptıklarını vurguladı.

“Cardano ağı üzerinde yer almak isteyen projelerde kesinlike bir iltimas sistemi uygulamıyoruz. Her teşebbüs için epeyce sert ve güvenliği önceleyen politikalarımız var.”

Hoskinson, NFT’lerin günlük IOG (ana şirket) operasyonlarına dahil olmadığını belirtti. Kripto dünyasının tanınan ismi, NFT’lerin karmaşıklığı yerine daha geniş teknolojik zorluklara odaklanıyor.

Charles Hoskinson, bu kelamlarının akabinde mevzuyu bir kaç cümle ile kapattı. ADA kurucusu, Cardano konferansları sırasında NFT topluluklarıyla etkileşime girmekten keyif aldığını söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap