Büyükler Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Fırladı Gitti!

Büyükler Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Fırladı Gitti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Büyükler Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Fırladı Gitti!

Kripto para piyasası bu hafta dayanıklıydı ve yatay hareketleri sürdürdü. Birçok metaverse coin çift haneli fiyat artışları gördü, bazıları bugün %25’in üzerinde kazanç elde etti. Bu makalede, en düşükten en yükseğe 24 saatlik kar oranına göre sıralanmış üç metaverse projesini sıralıyoruz.

İşte günün en çok kazanan 3 metaverse coin projesi

29 Ocak’ın %30’luk patlaması Bit Otel (BTH), Aralık 2021’de piyasaya sürülen, kullanıcıların NFT’ler elde etmek için rekabet edebilecekleri sosyal oyna-kazan platformu. Kullanıcılar oyun içi NFT’leri karakter, otel odası, mobilya ve daha fazlası olarak kullanabiliyor. NFT’ler için Bit Otel’in NFT marketine göz atabilirsiniz. BTH token PancakeSwap’te listeleniyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büyükler Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Fırladı Gitti! 1

İkinci sırada, BTH’yi küçük bir farkla geride bırakan Gamesta (GSG). Metaverse projesi, NFT oyunları için yapay zeka destekli bir loncadır. Gamesta, yatırımcıların dünya çapındaki binlerce oyuncuyla bağlantı kurmasını ve güçlendirmesini sağlıyor. 2021’nin 3. çeyreğinde piyasaya sürülen Gamesta dApp, Wrapped NFT’ler, yapay zeka destekli değerleme ve analiz, makine öğrenimi oyuncu promosyonu ve bir NFT marketine sahip olacak. Mevcut seviyelerde GSG, son 24 saatlik kazancını %15 düzeyinde tutuyor. CoinMarketCap verilerine göre ATH fiyatının neredeyse %100 altın işlem görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büyükler Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Fırladı Gitti! 2
  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

ClassicDoge (XDOGE) – %80

Günün metaverse coin patlaması ClassicDoge (XDOGE), %80’i aşan 24 saatlik performansıyla 0.0001169 dolardan işlem görüyor. ClassicDoge, Kasım 2021’de başlatılan evcil hayvan severler için metaverse projesi. Evcil hayvan sahiplerinin evcil hayvanlarının gerçekçi bir 3D NFT’sini oluşturmasına ve bunu çeşitli sosyal medya ve VR platformlarında kullanmasına olanak tanıyor. XDOGE, ClassicDoge platformunun Binance Smart Chain tabanlı yerel BEP-20 tokenidir ve PancakeSwap’te listeleniyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büyükler Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Fırladı Gitti! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap