‘Büyük Potansiyele Sahip’ 5 Altcoin Belirlendi! İşte Liste

‘Büyük Potansiyele Sahip’ 5 Altcoin Belirlendi! İşte Liste

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Büyük Potansiyele Sahip’ 5 Altcoin Belirlendi! İşte Liste

2022 yılı kripto ve altcoin piyasası için güçlü bir yıl oldu. Terra ekosisteminin ve Sam Bankman-Fried’ın FTX borsasının çöküşü bölümü sarstı. O vakitten beri, birden fazla kripto varlık değerli ölçüde paha kaybetti ve iskontolu süreç görüyor. Bir editör grubu, şu anda 1 doların altında süreç gören ve bir sonraki boğa piyasasında uygun performans gösterebilecek 5 altcoin seçti. İşte detaylar…

Altcoin listesinde birinci sırada Cardano (ADA) var

Merkezi olmayan Blockchain platformu Cardano’nun mahallî token’ı 2021 boğa piyasasının başkanlarından biri oldu. Birçok yatırımcı ADA üzerinden büyük kârlar elde etti. Şu anda, varlığın fiyatı tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3,09 dolardan yüzde 88 daha düşük. Tarihî rekora 2 Eylül 2021’de ulaşıldı. Lakin, fiyat düşüşüne karşın, ADA hala tıpkı sağlam ağ üzerinde çalışıyor. Ucuz ve süratli süreçler sunmakta ve ayrıyeten daha fazla uygulamanın geliştirilmesini çekmeye devam etmektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Büyük Potansiyele Sahip’ 5 Altcoin Belirlendi! İşte Liste 1

Audius (AUDIO) da dikkat çekiyor

AUDIO, Audius müzik akışı platformunun lokal tokenıdır. Platformun fonksiyonelliğine erişimi yönetmek ve güvenliği sağlamak için tasarlanmıştır. Platform, müzisyenler ve hayranları ortasında direkt teması kolaylaştırmak ve aracılara olan gereksinimi ortadan kaldırmak için blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Kripto topluluğu üyelerinin içerikten para kazanmanın ve web3 tahlillerini entegre etmenin yeni yollarına daima artan ilgisi göz önüne alındığında, AUDIO hala değerli bir büyüme potansiyeline sahiptir. AUDIUS’un rekor düzeyi 4.95 dolar iken şimdiki fiyatı 0.23 dolarda.

Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Büyük Potansiyele Sahip’ 5 Altcoin Belirlendi! İşte Liste 2

Polygon (MATIC) için umutlu yorumlar var

Polygon, Ethereum için en güzel bilinen layer 2 (L2) ölçeklendirme tahlillerinden biridir. Çok sayıda iştirak, entegrasyon ve geliştirici aktifliği, projenin tüm kripto para ünitesi sanayisi için güç bir yılda bile ayakta kalmasına yardımcı oldu. MATIC’in fiyatı birkaç aydır epeyce sabit kaldı. Bu durum, uzun müddetli bir ayı piyasası şartlarında çok kıymetli olan yatırımcılardan gelen istikrarlı bir talebi gösteriyor. MATIC’in tarihi rekor düzeyi 2.92 dolar iken şimdiki fiyatı 0.86 dolar civarında.

Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Büyük Potansiyele Sahip’ 5 Altcoin Belirlendi! İşte Liste 3

Curve (CRV) fiyatı olumlu hareket edebilir

Curve Finance, en az kayma ve fiyatlarla verimli ticaret için tasarlanmış otomatik piyasa yapan teknolojisine sahip merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Platform, akıllı mukavelelerde kilitlenen toplam paha (TVL) ve etkin kullanıcı sayısı açısından önde gelen DeFi protokollerinden biridir ve Uniswap’tan sonra ikinci sıradadır. Uzmanlara nazaran kullanıcıların merkezi olmayan protokollere artan ilgisi Curve lehine çalışabilir ve CRV token fiyatını da olumlu istikamette etkileyebilir. CRV fiyatının rekoru 15.37 dolar iken yazım sırasında 0.81 dolardan el değiştiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Büyük Potansiyele Sahip’ 5 Altcoin Belirlendi! İşte Liste 4

Ripple mahkemesinde sonuç yaklaşırken altcoin XRP için beklenti büyük

Ripple, kripto piyasasında 2012’den beri var olan uzun soluklu bir oyuncu. Bu müddet zarfında birçok iniş ve çıkış yaşadı. Şirket, bilgi transferi ve ödeme yapmak için memleketler arası bankalar ortası sistem olan SWIFT’e bir alternatif sunmakta. Kullanıcılar, mahallî kripto para ünitesi XRP’yi kullanarak Ripple ağında transferler ve ödemeler yapar. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere bir müddettir ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) Ripple ile yasal bir savaşa girmiş durumda. Lakin, dalın değerli oyuncuları Ripple’ın büyük olasılıkla galip geleceğinden emin. Bu gerçekleşirse, yalnızca XRP fiyatında bir artışa yol açmakla kalmayacak, birebir vakitte tüm kripto topluluğu için ileriye gerçek büyük bir adımı temsil edecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Büyük Potansiyele Sahip’ 5 Altcoin Belirlendi! İşte Liste 5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap