Büyük Haberler mi Geliyor? SHIB Tweeti Konuşuluyor!

Büyük Haberler mi Geliyor? SHIB Tweeti Konuşuluyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Büyük Haberler mi Geliyor? SHIB Tweeti Konuşuluyor!

Shiba Inu ekosistemi, resmi sözcü Lucie’nin ufukta büyük bir şeyin ipuçlarını vermesiyle beklentiyle çalkalanıyor. Kısa mühlet evvel yaptığı bir duyuruda Lucie, Shibarium’a adanmış YouTube kanalının lansmanını açıkladı. Shiba Inu topluluğunu heyecanla ileride neler olacağı konusunda spekülasyonlar yapmaya itti. Lucie, “Bir şeyler geliyor,” diyerek kullanıcıları YouTube’u takip etmeye teşvik etti. Büyük sürümler ve duyurularla SHIB ekosistemi kıymetli bir büyümeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

SHIB ekosisteminde neler oluyor?

En çok beklenen açıklama, SHIB’in tüm taraflarının derinlemesine anlaşılmasını sağlaması beklenen “Worldpaper”ın açıklanması. Bu kapsamlı doküman, BONE, LEASH ve TREAT üzere tanınan tokenler de dahil olmak üzere token, eser, platform ve hizmet ekosistemini kapsayacak. Ayrıyeten, Shiba Inu ekosisteminde tam bir merkeziyetsizlik elde etmek için uzun vadeli bir planın yanı sıra Shiba Inu’nun iştiraklerine ait detaylar da özetlenecektir.

Shiba Inu’nun gerisindeki başkan isim Shytoshi Kusama, “Worldpaper “ın Shibarium’un lansmanı ile birlikte yahut kısa bir müddet evvel yayınlanacağını ima etti. Shiba Inu ekosistemi için merakla beklenen ana ağ Shibarium’un, projenin gelişiminde değerli bir kilometre taşı olması bekleniyor. Mainnet lansmanı, SHIB token ve alakalı projeleri için gelişmiş ölçeklenebilirlik, gelişmiş güvenlik ve daha fazla yarar sağlamanın yolunu açacaktır.

Shiba Inu, tanınan konferansta sponsor oldu

Shiba Inu, kripto alanında öne çıkma gayretlerinin bir kesimi olarak, bu Ağustos ayında Toronto’da gerçekleştirilmesi planlanan The Blockchain Futurist Conference, Eth Toronto ve Eth Women üzere birçok itibarlı aktifliğin başlık sponsoru olarak ilan edildi. Bu kıymetli sponsorluk, Shiba Inu’yu büyük borsalar ve projelerin yanına koyarak kripto para piyasasında değerli bir oyuncu olarak pozisyonunu sağlamlaştırıyor.

BTC Piyasası: Büyük Haberler mi Geliyor? SHIB Tweeti Konuşuluyor! 1

Sektördeki uzmanlar Toronto’daki aktifliklerin Shiba Inu için bir dönüm noktası olacağını ve ekosistemin üçüncü yıldönümü kutlamaları sırasında büyük duyurular yapacağını düşünüyor. Shytoshi Kusama, “Worldpaper”ın bu etkinliklerde tam olarak sergileneceğini, SHIB markalı tüm projeleri sergileyeceğini ve merakla beklenen TREAT tokenini dünyaya daha detaylı olarak tanıtacağını ima etti. Ayrıyeten, uzun vakittir beklenen L2 Shibarium’un da kutlamalar sırasında tartışılabileceğine ve hatta piyasaya sürülebileceğine dair güçlü göstergeler var.

Shiba Inu topluluğu heyecanlı

Ufuktaki bu gelişmelerle birlikte, Shiba Inu topluluğu heyecan ve beklentide bir artış yaşıyor. Ekosistemin büyümesi ve tesiri, yaklaşan ana ağ lansmanı ve yaklaşan büyük duyurularla değerli ölçüde genişleyecek. Yatırımcıların, destekçilerin ve kripto meraklılarının “Worldpaper” sürümü, Shibarium ana ağ lansmanı ve başka gelişmeler hakkında daha fazla güncelleme ve bilgi için resmi Shiba Inu kanallarını izlemeye devam etmeleri tavsiye edilir. Büyük açıklamalar için geri sayım başlarken, tüm gözler Shiba Inu’ya ve daima gelişen kripto para dünyasındaki umut verici geleceğine çevrilmiş durumda.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap