Büyük Ellerin Al-Sat Yaptığı 10 Altcoin Açıklandı!

Büyük Ellerin Al-Sat Yaptığı 10 Altcoin Açıklandı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Büyük Ellerin Al-Sat Yaptığı 10 Altcoin Açıklandı!

Kripto piyasasında toparlanma süreci devam ederken, altcoin balinalarını birikimlerini sürdürüyor. WhaleStats balina dedektifi tarafından sağlanan verilere göre son 24 saat içinde yüklü miktarda Polygon (MATIC) alımı gerçekleşti. Piyasa değerine göre 14.sıradaki MATIC, stablecoin devleri Tether (USDT) ve USD Coin’den (USDC) sonra en çok trade edilen kripto para birimi oldu. Kriptokoin.com olarak 27 Ocak’ın öne çıkan balina işlemlerini aktarıyoruz…

Altcoin balinaları MATIC biriktirmeye devam ediyor

En büyük 1.000 Ethereum balinası izleyen WhaleStats, son 24 saat içinde Polygon’a (MATIC) yönelik artan talebi ortaya koyuyor. Verilere göre Ethereum (ETH), USDT ve USDC günün en çok trader edilen kripto para birimleri olurken, büyük cüzdanların altcoin birikimleri aşağıdaki listeyle tamamlandı.

  • Polygon (MATIC)
  • Binance USD (BUSD)
  • USDP Stablecoin (USDP)
  • Chainlink (LINK)
  • Basic Attention Token (BAT)
  • Fantom (FTM)
  • Shiba Inu (SHIB)
Ulaş Utku Bozdoğan: Büyük Ellerin Al-Sat Yaptığı 10 Altcoin Açıklandı! 1

Shiba Inu (SHIB) ve FTX Token (FTT) rekabeti sürüyor

WhaleStats verileri, en büyük 1.000 Ethereum balinasını arasında en büyük token pozisyonunun FTX borsasının kripto para birimi FTT olduğunu gösteriyor. Dün, meme token Shiba 100 milyar dolarlık balina satın alımıyla FTT’ye bir adım daha yaklaşmıştı. En son WhaleStats verilerine göre SHIB’a bir milyondan fazla cüzdana ulaşarak bakiyesini %2.41 oranında arttırdı. CoinMarketCap verilerine göre 0.00002082 dolardan işlem gören SHIB, 24 saatlik zaman diliminde %4.35, geçen haftaya göre %24.64 geriledi. Ethereum balinaları arasında en büyük token pozisyonu FTT ise mevcut piyasa düzeltmesini %0.67 düşüşle savunuyor. Geçen haftaya göre %22 değer kaybeden FTT, ATH fiyatı 85.02 dolardan 56.17 uzaklaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büyük Ellerin Al-Sat Yaptığı 10 Altcoin Açıklandı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap