Büyük Coin’ler Erirken Bu 6 Altcoin Tahtadan Fırladı!

Büyük Coin’ler Erirken Bu 6 Altcoin Tahtadan Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Büyük Coin’ler Erirken Bu 6 Altcoin Tahtadan Fırladı!

Bitcoin (BTC), hafta sonuna yükselerek girdi ve 38.000 doları aşmasıyla iyileşmeye devam ediyor gibi görünüyor. Yine de son bir günde fiyatında pek fazla bir değişiklik olduğu söylenemez. Diğer büyük kripto paraların da aynı şekilde. Ancak, piyasa değerine göre ilk 100’de yer alan 6 altcoin, performansıyla öne çıkmayı başardı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

BTC Piyasası: Büyük Coin’ler Erirken Bu 6 Altcoin Tahtadan Fırladı! 1

6 altcoin, yükselişiyle diğerlerini geçti

Top 100’de yer alan ve en çok yükselen altcoin, yüzde 22.21 ile dağıtılmış bir GPU oluşturma ağı olan Render Token (RNDR) oldu. Render Token, NFT alanındaki son gelişmelerle öne çıktı. Pi-Slices, “Eternal Waves” isimli sanat eserinin Render Token kullanılarak oluşturulan ilk NFT sanat eserleri arasında olduğuna dikkat çekti.

İkinci olarak, yeni nesil oyunlar, uygulamalar ve onları güçlendiren dijital varlıkların temeli olarak tasarlanmış hızlı, merkezi olmayan ve geliştirici dostu Blockchain olarak tanımlanan Flow (FLOW) yükseldi. Flow ağında, efsanevi sanatçı David Bowie’nin NFT’si piyasaya sürüldü.

Üçüncü olarak, popüler Web 3.0 tokenı Arweave (AR) değer kazandı. Arweave, verilerin süresiz olarak depolanması için bir platform sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Arweave, ağın kurucusu Sam Williams’ın Open Web Foundry etkinliğinde yer alacağının haberini verdi. Dördüncü sırada, Convex Finance (CVX) yer alıyor. Convex, yakın zamanda Chainlink fiyat beslemelerini ağına entegre etti. Bu arada, Chainlink’in de en çok değer kazanan altıncı coin olduğunun altını çizmek gerekir. Tezos ise geçtiğimiz hafta Transak Finance entegrasyonu, CoinShares’ın Tezos ETP haberleri gibi gelişmelerle ivme kazandı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap