Büyük Borsalarda Listelenen Bu Altcoin Uçtu! SEI Network Nedir?

Büyük Borsalarda Listelenen Bu Altcoin Uçtu! SEI Network Nedir?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Büyük Borsalarda Listelenen Bu Altcoin Uçtu! SEI Network Nedir?

Son günlerde büyük borsalarda listeleme alan altcoin projesi Sei Network astronomik yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti. Binance, Bybit, Coinbase ve Bitget üzere bölümün büyük borsalarının listelediği proje tokeni bir günde büyük kar getirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büyük Borsalarda Listelenen Bu Altcoin Uçtu! SEI Network Nedir? 1

CoinMarketCap datalarına nazaran 0,22$ düzeyinde süreç gören altcoin SEI, son 24 saat içerisinde %2664 bedel kazandı. Yeni altcoin projesi süratle piyasa pahası en büyük birinci 100 kripto para ortasına giriş yaptı.

Kripto para ünitesi, günlük süreç hacim sıralamasında Ripple (XRP) ve Binance USD’nin akabinde sekizinci sırada yer aldı. Büyük borsalardan listeleme alan token, büyük rakipleri Shiba Inu, BNB ve Litecoin üzere coinleri geride bırakıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büyük Borsalarda Listelenen Bu Altcoin Uçtu! SEI Network Nedir? 2

Sei Network Nedir? Ne İşe Fayda?

Sei Network, DeFi girişimleri için tasarlanmış ve amaçları büyük olan bir blockchain projesidir. Cosmos üzerinde faaliyet gösteren proje, geliştirici ve bireylere düşük maliyetli, süratli ve güvenlikli süreçler vaadediyor. Altcoin projesi; merkezi olmayan borsalar, NFT pazaryerleri ve DeFi protokolleri üzere çeşitli uygulamalarına mesken sahipliği yapmayı hedeflemektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap