Büyük Balinalar, MATIC ve Bu Altcoin’den Süratle Alıyor!

Büyük Balinalar, MATIC ve Bu Altcoin’den Süratle Alıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Büyük Balinalar, MATIC ve Bu Altcoin’den Süratle Alıyor!

Kripto para piyasalarında büyük miktarda tokeni elinde bulunduran yatırımcılara balina deniyor. Bu balinaların hareketleri de, piyasanın genel seyrini tahmin etme amacıyla, küçük yatırımcılar tarafından dikkatle izlenir. Elde edilen son verilere göre 3.5 milyon civarında popüler altcoin Polygon (MATIC) balinalar tarafından alındı. Blinaların ilgisine maruz kalan diğer bir altcoin projesi ise 99.990 adet alınan Chainlink (LINK). Bu iki token en balinaların yoğun ilgisi dolayısı ile çok ilgi duyulan kripto paralar listesine girmeyi başardı. Konunun ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Büyük Balinalar, MATIC ve Bu Altcoin’den Süratle Alıyor! 1

Balinaların ilgisini çeken iki altcoin: MATIC ve LINK

Son analiz verileri, balinaların varlıklarına daha fazla Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) eklediğini ve bu kripto para birimlerine olan talebin yeniden arttığını gösteriyor. Ethereum (ETH) balinaları en çok aranan kripto para birimlerini stoklamaya devam ediyor. Son 18 saat içinde, ortföylerine çok miktarda Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) eklediler. Bu arada, son 24 saat içinde bu iki kripto para, en büyük Ethereum (ETH) balinaları tarafından en çok satın alınan 10 kripto para listesine katıldı. Balinalar son günlerde Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK)’in bir bölümünü daha kapmış görünüyor. Balina hareketlerine ilişkin istatistikler ile popüler olan WhaleStats veri toplayıcı, fonlarının çoğunu ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH)’da tutan ilk 1000 balinadan üçü tarafından yapılan üç ağır kripto işlemi tespit etti.

BTC Piyasası: Büyük Balinalar, MATIC ve Bu Altcoin’den Süratle Alıyor! 2

“Kvothe” olarak etiketlenen Ethhereum (ETH) balinası, 3.483.000 dolar değerinde 2.700.000 Polygon (MATIC) satın aldı. Bu cüzdan WhaleStats tarafından 995. Sırada listeleniyor. WhaleStats tarafından 335. sırada gösterilen bir balina ise 896.990 Polygon (MATIC) satın aldı, bu da 1.336.515 dolara eşdeğer. Üçüncü işlem, 35. sırada yer alan bir balina tarafından satın alınan 99,990 Chainlink (LINK)’i taşıdı ve bu da 1.364.863 doları içeriyor. Popüler krpto istatistik platformu WhaleStats web sitesine göre, son 24 saat içinde Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK), satın alınan ilk 10 kripto para birimi listesinde yer aldı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap