Büyük Balina Bitcoin, ETH, UNI Satıp Bu Coine Girdi!

Büyük Balina Bitcoin, ETH, UNI Satıp Bu Coine Girdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Büyük Balina Bitcoin, ETH, UNI Satıp Bu Coine Girdi!

Yeni bir meme coin’i kripto para piyasasında fırtınalar yaratıyor. Bu akıma balinalar da dahil oldu. Dev bir kripto balinası, Bitcoin, ETH ve UNI üzere kripto varlıklarını satıp, parasını PEPE’ye yatırdı. Balina, neredeyse anında 1,23 milyon dolar kar elde etti.

Balina Bitcoin dahil ne varsa satıp, PEPE’ye yatırdı!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Pepe Coin kripto dünyasında konuşulmaya devam ediyor. Piyasaya sürülmesinden sonraki birkaç gün içinde pahası katlanarak arttı. 4 Mayıs Perşembe günü, altcoin 0,000001176 dolar düzeyinde yeşil renkte süreç görüyordu. Büyük iştirakçiler bir müddettir bu kriptoya göz dikmiş durumda.

On-chain analitik platformu Lookonchain’in bir paylaşımına nazaran, bir balinanın Pepe Coin için Bitcoin dahil “neredeyse tüm varlıklarını” takas ettiğini ortaya koydu. Döküm kelam konusu olduğunda, balina 20.62 Wrapped Bitcoin, 17 milyar CULT, 44,1 bin Uniswap tokeni ve 19.96 ETH takas etti. Balina karşılığında 2,19 dolar kıymetinde PEPE aldı. Lookonchain ayrıyeten, şu açıklamayı yaptı:

PEPE’nin alış fiyatı yaklaşık 0.0000005533 dolar. Mevcut durumda balina yaklaşık 1.23 milyon dolar kar elde etti.

Buna paralel olarak, Nansen’den yakın vakitte gelen bir tweet, öteki bir traderın da milyoner olma umuduyla fonlarını meme coin’lere yönlendirdiğini ortaya koydu. Basın saatine nazaran, traderın portföyü 1,2 milyon dolar kıymetindeydi. Ayrıyeten traderın portföyünün %57,7’sini WOJAK oluştururken, PEPE %41,6’lık bir hisseye sahipti.

https://twitter.com/nansen_ai/status/1654018026889687040

Pepe Coin’de açığa satışlar artıyor, ancak…

Alımlar gerçekleşmeye devam etse de, iştirakçilerin kâr rezervasyonuna da başladığını belirtmek gerekiyor. Bir gün evvel, Pepe Coin’in süreç hacmi tanınan meme coin’leri Dogecoin ve Shiba Inu’nun hacmini geçmeyi başardı. Çabucak akabinde, iştirakçilerin satış yaptığını gösteren bir düzeltme gerçekleşti.

Aslında, basın vaktinde, Pepe’nin fonlama oranı negatifti. Ayrıyeten, düşüş eğilimindeki traderların türev piyasasındaki yükseliş eğilimindeki traderları gölgede bıraktığını ortaya çıkardı. Bu basamakta short’ların long’ları ödemesiyle, traderların birçoklarının Pepe Coin fiyatının düşmeye devam etmesini beklediğini söylemek mümkün.

Ancak, gümüş bir astar da olabilir. Laevitas kısa bir mühlet evvel piyasanın şu anda tahminen de bir ‘short squeeze’ yaşadığını açıkladı. Negatif fonlama oranına karşın, varlığın fiyatı son vakitlerde keskin bir yükseliş kaydetti. Bu da düşüş eğilimi gösteren traderların piyasadan çıkarıldığını ve Pepe’nin fiyatı için bir nimet haline geldiğini gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap