Bugün Bu 3 Altcoin Fırladı: İşte Perde Ardı

Bugün Bu 3 Altcoin Fırladı: İşte Perde Ardı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bugün Bu 3 Altcoin Fırladı: İşte Perde Ardı

Altcoin piyasasında muhakkak projelerin ani rallileri eşliğinde hareketli bir gün yaşanıyor. Kimi altcoinler yatırım haberleriyle kullanıcıların ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Rallinin ana katalizörleri şu şekilde…

Bu altcoin toplumsal hacimde patlama yapıyor

Sosyal medya platformlarında gerçekleşen tartışmalar ve kullanıcı yorumları, fiyatlar üzerinde direkt tesirlidir. Santiment tarafından yapılan bir açıklamaya nazaran, sürpriz bir altcoin, toplumsal hacimde büyük bir patlama yaşadı. Bu ivmeyle Bitcoin’i bile geride bıraktı. Bu kıymetli gelişme, altcoin piyasalarında yeni bir başkanın doğduğuna işaret ediyor. Lakin, uzmanlar yatırımcıları, toplumsal medya dinamiklerinin değişken naturelinden dolayı dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Rapora nazaran, “DogelonMars tartışma oranı yüzde artışı açısından kesimin en süratli yükselen altcoin projesi. Token ayrıyeten ağ büyümesinde son vakitlerde ani artışlar görüyor. Bu da yeni adreslerin artan bir oranda oluşturulduğunu gösteriyor.”

Santiment’in raporuna nazaran şu anda toplumsal platformda en fazla ismi geçen altcoin projeleri şu biçimde:

  1. Dogelon Mars (ELON)
  2. Bitcoin (BTC)
  3. Finsa (FNSA)
  4. MXC Token (MXC)
  5. Stacks (STX)
  6. Chainlink (LINK)
  7. Nym (NYM)
  8. inSure DeFi (SURE)
  9. Bluzelle (BLZ)
  10. eCash (XEC)

Yüzde 25’lik Bir Artışla Dikkat Çeken Altcoin

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Spell Token (SPELL) fiyatı günün erken saatlerinde DWF Labs yatırımla harekete geçti. Lookonchain’in raporuna nazaran şirket, gün içinde Abracadabra.Money MIM Hazine Cüzdanından 3,3 milyon SPELL aldı. Bu atılım, altcoin projesine 1,57 milyon dolarlık fon akışı sağladı.

Yatırım akabinde SPELL fiyatı bir noktada %20’nin üzerinde bedel kazandı. Altcoin şu anda elde ettiği kazanımların büyük bir kısmını koruyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bugün Bu 3 Altcoin Fırladı: İşte Perde Ardı 1

STORJ 4 haftanın doruğunu zorluyor

Son olarak, STORJ isimli altcoin, dikkat cazibeli bir yükselişle gündeme geldi. Datalara nazaran, altcoin 4 haftanın en yüksek düzeyine ulaşarak 0.5000 dolar hududuna yaklaştı. Bu ivme, STORJ için kıymetli bir muvaffakiyet olarak ortaya çıkıyor. Trendlere ulaşan altcoin, yatırımcılar ortasında popülerlik kazanıyor.

Bununla birlikte, negatif ivmenin piyasa denetimini tekrar kazanması durumunda izlenecek bir sonraki takviye düzeyi 0,3500 dolar olacak. Tekrar test edilirse bu düzey daha evvel sabit kaldı ve STORJ için bir toparlanma yaratabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bugün Bu 3 Altcoin Fırladı: İşte Perde Ardı 2

STORJ neden yükseliyor?

Günün en düşük düzeyi olan 0,2195 dolardaki takviye, Storj (STORJ) piyasasında son 24 saatte yaşanan olumsuz eğilimi etkisiz hale getirdi. Sonuç olarak alıcılar, dirençle müsabakadan evvel STORJ’un fiyatını dört haftanın en yüksek düzeyi olan 0,4271 dolara çıkardı. Boğalar 0,4271 doların üzerine çıkabilirse, Mayıs ayından bu yana zorlanmadıkları bir düzey olan 0,5000 doları hedefleyecekler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap