Bu Web 3.0 Coin’inden Değerli Haberler Var: Yüzde 99.800 Arttı!

Bu Web 3.0 Coin’inden Değerli Haberler Var: Yüzde 99.800 Arttı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’inden Değerli Haberler Var: Yüzde 99.800 Arttı!

Web 2’den Web 3’e iş geçişini desteklemek için tasarlanmış ikinci katman toplama platformu MetisDAO, entegre edilen çok sayıda ikinci katman projesinin ardından bir ayda %99,881 değerlendi. Bu yazıda, Web 3.0 coin MetisDAO’yu yükselten üç faktörü inceleyelim. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Web 3.0 coin TVL’de rekor kırdı

Likiditeyi çekmek, DeFi ortamında fiili bir silahlanma yarışı haline geldi. Projeler, risk almak ve varlıklarını kilitlemek isteyen kripto sahiplerine cazip getiriler sunarak yatırımcıların fonlarını çekmek için sürekli mücadele ediyor ve protokoller bu fonları ürünlerini geliştirmek ve daha büyük yatırımcıların dikkatini çekmek için kullanıyor. Toplam değer kilitli (TVL) yarışında çekiş kazanan son protokol, Web2’den Web3’e geçiş için tasarlanmış MetisDAO’dur.

BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’inden Değerli Haberler Var: Yüzde 99.800 Arttı! 1

TVL’deki büyümenin yanı sıra, METIS fiyatı 14 Aralık’ta 49.83 dolardan yeni bir ivme kazandı. 16 Ocak’ta 323.54 dolar ile ATH seviyesini kaydetti.

BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’inden Değerli Haberler Var: Yüzde 99.800 Arttı! 2

Metis protokolünde TVL’nin artmasının üç nedeni:

  • Ağ üzerinde birden fazla DeFi protokolünün başlatılması,
  • Cross chain protokollerde METIS tabanlı ticaret çiftleri için ek destek,
  • Ağın Ethereum kullanıcılarına daha düşük işlem maliyetleri ve daha hızlı işlem süreleri sunma yeteneğidir.

Metis’te birden fazla DeFi protokolü başlatılıyor

Metis’teki en büyük değer artışı, yalnızca Metis ağında bulunan birkaç yeni DeFi protokolünün piyasaya sürülmesinden kaynaklandı. Bunlara NetSwap, Agora ve Tethys Finance dahil.

BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’inden Değerli Haberler Var: Yüzde 99.800 Arttı! 3

Cross chain köprü desteği

Metis ağında barındırılan artan değerin ikinci bir nedeni, Metis ekosistemine daha fazla erişim sağlayan multi chain köprülerden gelen ek desteği içerir. Beefy Finance, METIS, NETT ve Metis tabanlı Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve Wrapped Ethereum (WETH) dahil olmak üzere Metis tabanlı tokenler için destek ekleyen daha büyük protokollerden biridir.

Metis ekosistemine değer çeken üçüncü faktör, ağın Ethereum kullanıcılarının zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olan düşük ücretli, yüksek verim yetenekleridir. Bu yetenekler, bir bütün olarak Metis ekosisteminin hızlı büyümesine yol açtı ve artık birden çok DeFi protokolünü ve NFT projelerini destekliyor. Yakın zamanda Metis, gas’sız işlemleri mümkün kılacak cross chain NFT pazarı olan Curate ile bir ortaklık kurdu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap