Bu Web 3.0 Coin’inden Büyük Haberler Var: Fiyatı ATH Yaptı!

Bu Web 3.0 Coin’inden Büyük Haberler Var: Fiyatı ATH Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Web 3.0 Coin’inden Büyük Haberler Var: Fiyatı ATH Yaptı!

Son aylarda web 3.0 ve coin projesi olarak dikkat çekenlerden biri, MXC oldu. Dünya çapındaki IoT cihazlarına coğrafi konum tabanlı LPWAN kapsamı sağlamak için tasarlanmış bir web 3.0 altyapı protokolü olan MXC, birçok duyurunun etkisiyle rekor kırdı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Web 3.0 coin MXC, bu haberlerle yükseldi

MXC’nin fiyatı, 1 Ocak’ta 0.046 dolara düştüğünden bu yana, yüzde 200’lük artışla 19 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,139 dolara ulaştı. MXC’nin ivmesine katkıda bulunan üç faktör arasında, aynı anda birden fazla kripto para birimi madenciliği yapabilen MXC madencilerinin kazancı, yeni madencilik cihazları için küresel bir ortak ekosistem ve bağımsız madencilik node’ları yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Web 3.0 Coin’inden Büyük Haberler Var: Fiyatı ATH Yaptı! 1

MXC, aynı anda Bitcoin (BTC), MXC ve DataHighway (DHX) dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimi madenciliği yapabilen IoT cihazları için kapsama alanı sunmak adına düşük güçlü bir geniş alan ağı (LPWAN) kullanıyor. MXC ağı, kullanıcıların madencilerini ve ödüllerini yönetmelerine olanak tanıyan DataDash uygulamasının yanı sıra, MatchX M2 Pro LPWAN madencisini kullanır. Bu miner, BTC miner’larından çok daha az enerji kullanıyor.

MXC’nin ivme kazanmasının bir başka nedeni de yeni M2 Pro siparişleri için bir haftalık sevkiyatın getirilmesiydi.  İlgili tarafların M2 Pro’yu elde etmek için sahip oldukları erişimin bir sonucu olarak, MXC ağı şu anda dünya çapında 18.186 node’a ulaştı. Genişleyen bir ağa ek olarak, MXC’nin ağına katılan yeni ortak projeleri var. Protokol Matcha ile ortaklık kurdu ve Huobi ile görüşüyor. Ayrıca, topluluğa MXC’nin küresel M2 Pro madencileri ağından dağıttığı veriler için Random Network ile yeni bir ortaklık kurdu. Diğer kuruluşlarla işbirliğine ek olarak, MXC kısa süre önce “donanımı metaverse’e” getirme planlarını açıkladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap