Bu Web 3.0 Coin’i Sıçradı: COVID Slice (COVID19) Nedir?

Bu Web 3.0 Coin’i Sıçradı: COVID Slice (COVID19) Nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’i Sıçradı: COVID Slice (COVID19) Nedir?

Piyasadaki kripto para birimlerinin sayısı göz önüne alındığında, COVID-19 temalı bir tokenin trend olması an meselesiydi. BSC tabanlı oyna-kazan ve Web3 coin’i “COVID Slice (COVID19)” bunun örneği olabilir. Bu yazıda, COVID Slice (COVID19) nedir, sorusunu cevaplayalım ve fiyatına göz atalım.

COVID Slice (COVID19) Nedir?

18 Ocak 2021’de piyasaya sürülen COVID Slice, Unity oyun motoruyla oluşturulmuş, oyna-kazan platformu. Popüler Fruit Ninja’ya benzer bir 2D tarayıcı oyunu bulunuyor. Kullanıcılar, baskıdan kaçınırken COVID-19 virüslerini dilimler. Oyunun konsepti, Fruit Ninja’daki gibi patlayıcılardan kaçınmak yerine, kullanıcıların aşılarla dolu şırıngalardan kaçınmaları. Projenin, kimsenin COVID aşısıyla ilgili inançlarını veya görüşlerini etkilemeye çalışmadığını belirtmekte fayda var.

BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’i Sıçradı: COVID Slice (COVID19) Nedir? 1

COVID Slice (COVID19) ayrıca en iyi 10 oyuncunun yer aldığı bir lider tablosu da içerir. Projenin planları arasında, şu anda geliştirilmekte olan ve kullanıcıların NFT’lerini COVID19 token’leri için satın almalarını, satmalarını ve takas etmelerini sağlayan bir NFT pazaryerini içermektedir.

COVID Slice (COVID19) token ekonomisi

COVID19 tokenin toplam 1 milyar arzı ve 1.2 milyon dolarlık işlem hacmi var. Bugün CoinMarketCap’te listelenen token, 0.02039 dolar çıkış fiyatından %190’ın üzerinde yükseldi. COVID19’un tamamen seyreltilmiş piyasa değeri, yakın zamanda piyasaya sürülen bir token için oldukça önemli olan 58 milyon dolar. COVID19, Binance Smart Chain tabanlı bir BEP-20 token olduğundan, PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

  • COVID19, 18 Ocak’ta 0.1004 dolar ATH’sine ulaştı. Bugün, zirve fiyatının %39.52 altında 0.06151 dolardan işlem görüyor.
BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’i Sıçradı: COVID Slice (COVID19) Nedir? 2

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

COVID19 fiyatı neden yükseldi?

Projenin, kullanıcıların kontrol edebileceği Minimum Uygulanabilir Ürüne (MVP) sahip olması, 19 Ocak’taki yükseliş momentumunun birincil nedeni. Metaverse coin yorumcusu Paul Brabus, COVID Slice etrafındaki hype ile ilgi toplarken, yüksek risklileri beraberinde getirdiğinin altını çiziyor. Analiste göre fiyat yükselmeye devam edebilir, ancak ayılar piyasaları vurduğunda, değerinin potansiyel olarak %90’ın üzerinde çökme ihtimali bulunuyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap