Bu Web 3.0 Coin’i Değerli Haberler Duyurdu: Fiyatı Fırladı!

Bu Web 3.0 Coin’i Değerli Haberler Duyurdu: Fiyatı Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Web 3.0 Coin’i Değerli Haberler Duyurdu: Fiyatı Fırladı!

Küresel tedarik zincirine yönelik sorunları çözmeye çalışan bir web 3.0 coin projesi olan OriginTrail, (TRAC) yakın zamanda duyurduğu haberlerin sonucunda ciddi bir yükseliş yaşadı. Verilere göre TRAC, geçen hafta yüzde 162 artarak 15 Mart’taki 0,36 dolarlık seviyelerinden 22 Mart’ta 0,95 dolara yükseldi. TRAC’ın fiyatındaki ve işlem hacmindeki ani artışın ardındaki sebepler olarak OriginTrail v6’nın devam eden sunumu, AidTrust’un piyasaya sürülmesi ve Web3‘e geçiş gösteriliyor. İşte detaylar…

Web 3.0 coin projesi, çeşitli haberlerle yükseliş yaşadı

TRAC’ı yükselten en önemli gelişmelerden biri, şu anda test ağında çalışmakta olan OriginTrail v6’nın devam eden sunumudur. OriginTrail ekibine göre v6, ağın performansını artırmaya yardımcı olacak bir sonraki evriminin bir parçası. Ayrıca Evrensel Varlık Konumlandırıcılar gibi yeni özellikler sunacak ve Google Bilgi Grafiği gibi eski bilgi grafikleriyle birlikte çalışabilirliği artıracak. Topluluğa katkıda bulunmakla ilgilenen kullanıcılar artık TRAC kazanmak için bir v6 node’u kurma fırsatına sahip olurken aynı zamanda OriginTrail ağının genel işleyişini desteklemeye yardımcı oluyor.

OriginTrail’e dikkat çeken ikinci bir unsur, ilaç tedarik zincirlerine görünürlük ve güven getirmek için BSI UK ile birlikte piyasaya sürülen ortak bir ürün olan AidTrust’un piyasaya sürülmesi oldu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere AidTrust, bağışlanan ilacın hedeflenen hastalara zamanında ulaşmasını sağlamaya yardımcı olmak için merkeziyetsiz bilgi grafiğinin (DKG’nin) yeteneklerini BSI’ın tedarik zinciri deneyimiyle birleştirir.

https://twitter.com/origin_trail/status/1504411033502461963

Web3 ve Polkadot entegrasyonu

Web3’e geçiş, DKG’ler ile hem fiziksel hem de dijital varlıkları izlemeye, düzenlemeye ve doğrulamaya yardımcı olabileceğinden ve bunları Blockchain’de keşfedilebilir hale getirebileceğinden, TRAC için artış sağlayan üçüncü faktör olarak karşımıza çıkıyor. OriginTrail ayrıca, DKG entegrasyonuyla ilgilenen herhangi bir Polkadot para-chain’ine oracle işlevleri verecek bir OriginTrail parachain oluşturarak Polkadot ekosistemiyle entegrasyon sürecindedir. Yazım sırasında TRAC, gün içerisinde gördüğü 0.90 doların üzerindeki seviyelerden geri çekilse de, yüzde 20’lik bir yükseliş ile 0.71 dolardan el değiştiriyor. Bir günlük grafiğini aşağıda görebilirsiniz:

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Web 3.0 Coin’i Değerli Haberler Duyurdu: Fiyatı Fırladı! 1

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap