Bu NFT Coin’i Yüzde 2.000 Yaptı: Balinalar Hamle Etti!

Bu NFT Coin’i Yüzde 2.000 Yaptı: Balinalar Hamle Etti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu NFT Coin’i Yüzde 2.000 Yaptı: Balinalar Hamle Etti!

Kripto para piyasası yatay eğilimini sürdürürken, Ethereum tabanlı NFT coin OpenDAO (SOS) lansmanından bu yana %2.000 yükseldi. On-chain dedektifi WhaleStats, altcoin projesinin kısa sürede balinaların ilgisini çektiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

NFT coin geçen haftadan bu yana %130 yükseldi

Airdrop etkinliğinin ardından Aralık ayının sonlarında piyasa sürülen OpenDAO (SOS), başlangıçtan bu yana %2.000’den fazla yükseldi. SOS token, son 7 günlük kazanımını %130’a ulaştırmadan önce aşağı ve yukarı yönlü ılımlı dalgalanmalarını sürdürüyordu. Proje, NFT piyasasındaki katılımcılarını ödüllendirmek için SOS token’i piyasa sürdü. 24 Aralık’ta gerçekleştirilen airdrop, popüler NFT platformu OpenSea kullanıcılarına SOS token dağıtmaya başladı. Balina dedektifi WhaleStats, Ethereum balinaların yüklü miktarda SOS token aldığını söylüyor:

OpenDAO (SOS), en büyük 1000 ETH balina cüzdanı tarafından en çok satın alınan token. RocketRocket SOS fiyatı son 24 saatte %41,9 arttı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu NFT Coin’i Yüzde 2.000 Yaptı: Balinalar Hamle Etti! 1

OpenDAO (SOS) token ekonomisi

NFT coin projesi, 100 trilyon toplam SOS token arzının yarısını ilk gününden beri OpenSea’de işlem yapan kullanıcılara ayırıyor. Token dağılımı, kullanıcıların OpenSea’deki toplam işlem sayısının yanı sıra bir platformda harcadığı Ethereum (ETH), Dai (DAI) ve USD Coin (USDC) miktarına bağlı. OpenSea kullanıcıları, SOS token airdrop’unu 30 Haziran 2022’ye kadar talep edebilir. Tokenlerin geri kalanı aşağıdaki oranlarda tahsis edilecek:

  • Likidite sağlayıcı teşvikleri için %10
  • Stake teşvikleri için %20
  • OpenDAO hazinesi için %20

OpenDAO için ayrılan SOS token’ler, OpenSea platformunda yaşanabilecek olası mağduriyetleri telafi etmek için kullanılıyor. Yazım sırasında NFT coin, son 24 saatlik kazancını %10 civarında tutuyor ve 0.000004112 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap