Bu Metaverse Coin’de Değişik Olay: Fiyatı Yüzde 1.000 Yaptı!

Bu Metaverse Coin’de Değişik Olay: Fiyatı Yüzde 1.000 Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin’de Değişik Olay: Fiyatı Yüzde 1.000 Yaptı!

Kripto piyasası, Bitcoin ve Ethereum kritik desteklerini tutmayı başardıkça yatay işlem görmeye devam ediyor. Metaverse coin tarafında, bazı projelerin büyük fiyat artışları nedeniyle ilginç performanslar gördük. Bu makalede, Bored Floki Yacht Club koleksiyonun ve son 24 saatte yüzde 1000’in üzerinde artış gösteren tokeni BFYC’yi inceliyoruz. Gelin bu projeye bir göz atalım ve fiyatın neden bu kadar yükseldiğini keşfedelim…

Bored Floki Yacht Club (BFYC) nedir?

Bored Floki Yacht Club, yatırımcılarına özel kulüp üyeliği, NFT’ler, oyna-kazan oyunları ve sanat eserleri sunan bir metaverse kripto para birimi. BFYC, 1 Şubat 2022’de piyasa katıldı. Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olan BFYC, yaklaşmakta olan bir 7.777 NFT koleksiyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Her Floki türünün tek örneği ve yatırımcıları The Sandbox metaverse’in ultra özel Bored Floki Yacht Club’ına erişim sağlayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin’de Değişik Olay: Fiyatı Yüzde 1.000 Yaptı! 1

Yalnızca Floki NFT yatırımcıları, kullanıcıların BFYC token kazanmalarını sağlayan projenin oyna-kazan oyununa erişebiliyor. NFT’lere şu anda erişilebilir olmasa da, yatırımcılar white list’e başvurmak için resmi Bored Floki Yach Club Telegram grubuna katılabilir. NFT’ler, yol haritalarına göre Şubat ve Mart 2022 arasında gerçekleşecek olan projenin 2. aşamasında mint edilecek ve piyasa sürülecek. Peki, BFYC’nin fiyatı neden artıyor?..

Metaverse coin fiyatı neden yükseliyor?

CoinMarketCap’e göre ani %1000 fiyat artışı, nispeten belirsiz bir borsa olan IndoEx’in 2,4 milyon doların üzerindeki ticaret faaliyetine bağlanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin’de Değişik Olay: Fiyatı Yüzde 1.000 Yaptı! 2

Borsadaki yüksek trafik nedeniyle, BFYC’nin fiyatı bir noktada 100 dolara ulaştı, bu da NFT token’in meşru bir DEX platformu olan PancakeSwap’taki gerçek maliyetinin 0.000007978 dolar olduğu göz önüne alındığında sorunlu. IndoEx’in neden bu kadar çok hacim ürettiği bilinmiyor; bir yatırımcının hatalı tıklamasından bile kaynaklanıyor olabilir, ancak bu pek olası değil. Bu arada, IndoEx’ten gelen şüpheli hacim ve PancakeSwap’taki düşük işlem hacmi, topluluğa göre bir tehlike işareti olabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin’de Değişik Olay: Fiyatı Yüzde 1.000 Yaptı! 3

Sözleşme sahiplerine bakıldığında, en yüksek pay sahibi PancakeSwap (%21), ardından dolaşımdaki arzın %7’sine sahip olan bir sözleşme adresi. Token sahiplerinin dağıtımıyla ilgili herhangi bir kırmızı bayrak bulunmadığı için bu olumlu bir haber. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine (bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap