Bu Metaverse Coin Yüzde 1.176 Yaptı! İşte Sırrı

Bu Metaverse Coin Yüzde 1.176 Yaptı! İşte Sırrı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin Yüzde 1.176 Yaptı! İşte Sırrı

Kripto para piyasasının düzeltici fiyat hareketleriyle mücadele ettiği son 30 günde, oyna-kazan ekosisteminden bir metaverse coin %1000’in üzerinde değerlendi. Bu ivme, milyon kullanıcılı yeni borsalarda listelenmesinden kaynaklanıyor. Daha ilginç olanı, projenin yılın geri kalan kısmında hedeflediği bir dizi borsa otaklığı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin Yüzde 1.176 Yaptı! İşte Sırrı 1

Metaverse coin durgun piyasaya rağmen 2 milyar dolar piyasa değerine ulaştı

Mart ayı boyunca, DeFi ve metaverse coin piyasasından projelerin sahne aldığını gördük. Son örneklerden Xido Finance (XIDO), likidite sağlayıcılarına yeild-farming teşvikleri sunan 100 milyon XIDO token arzına sahip bir otomatik piyasa yapıcı (AMM). Oyna-kazan oyun projesi, “metaverse’de ilk adımı atmak” için bu hafta resmi olarak başlatıldı. Akabinde, oyunun yerel kripto para birimi XIDO, Singapur’daki XT.com kripto borsasında piyasaya sürüldü. XIDO, 2.049.535.000 piyasa değeri ile bir hafta önce değerlendiğinden %200’den fazla artışla 81.08 dolara ulaştı. Kazanımlarının büyük bir kısmını iade etmeden önce son 30 gün içinde yüzde 1.176 değer kazandı. Mevcut seviyeler, 105.46 dolar ATH’sinin %75.23 altında şekilleniyor. XIDO, bu zirveye 18 Mart’ta ulaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin Yüzde 1.176 Yaptı! İşte Sırrı 2

Xido Finance, 2020’nin üçüncü çeyreğinde, XIDO token’in Haziran ayında piyasaya sürülmesi ve keskin bir düşüşten önce aynı ayda 481 dolara ulaşmasıyla çıkış yaptı. Projeyi başlatmak için Binance Smart Chain (BSC)) ekosistemi tercih edildi. Şirkete göre Xido Finance’in amacı “tamamen şeffaf, topluluğa ait ve açık kaynaklı bir oracle platformunun kurulmasını sağlamak”. Xido Finance, projenin web sitesine göre, bu yıl kendi cüzdanını oluşturmak ve aynı zamanda XIDO’yu satmak için daha fazla borsa ile anlaşma yapmak istiyor. Bu yılın ilerleyen aylarında XIDO Finance, yeni güncellemelerini piyasaya sürmeyi planlıyor.

Metaverse nedir?

Metaverse, bireylere atanabilen ve çeşitli şekillerde ticarileştirilebilen bölünebilir bölümlerden (konulardan) oluşan sanal bir dünya olarak tanımlanabilir. Yirminci yüzyılın en önemli yeniliklerinden biri internettir. Bireyler arasındaki boşluğu aşar ve dünyayı birbirine bağlar. Dünyanın diğer ucundaki biriyle basitçe iletişim kurabilirsiniz. Metaverse ile akıllı telefonunuzu kullanarak dakikalar içinde herhangi bir ürün veya hizmeti satın alabilirsiniz. Ayrıntılar için Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberine buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap