Bu Metaverse Coin, SHIB ve DOGE’u Solladı: Fiyat Uçtu!

Bu Metaverse Coin, SHIB ve DOGE’u Solladı: Fiyat Uçtu!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin, SHIB ve DOGE’u Solladı: Fiyat Uçtu!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) fiyatının sabit kaldığı süreçte, metaverse yapısına geçmeye hazırlanan Doge Rise Up (DOGERISEUP) %400’den fazla yükseldi. Fiyat patlamasının nedeni projenin 5 Şubat’ta başlatacağı oyna-kazan NFT oyunu. Ayrıntıları ve son fiyat hareketlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

DOGERISEUP, SHIB ve DOGE’u geride bıraktı

Doge Rise Up (DOGERISEUP), son 24 saat içinde %419 artarak 0.000000002177 dolara ulaştı. Metaverse coin bu süreçte, Bitcoin ve Ethereum’a %300’den fazla değer kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %1,45 artışla 0.145 dolardan işlem görüyor. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu (SHIB), 24 saatlik dönemde sabit kalarak 0.00002177 dolar civarında zaman geçiriyor. DOGERISEUP token fiyatını harekete geçiren 30 Ocak’ta duyurulan yeni oyna-kazan oyunu.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin, SHIB ve DOGE’u Solladı: Fiyat Uçtu! 1

Doge Rise Up (DOGERISEUP) neden yükseldi?

Doge Rise Up, kendisini, kullanıcılara oynayacakları ve kazanacakları bir platform sağlamak için metaverse’i Doge NFT’ler ile birleştirmeyi amaçlayan Binance Smart Chain’de (BSC) başlatılan bir token olarak tanımlıyor. Metaverse coin kısa süre önce Twitter’da 5 Şubat’ta oyna-kazan (P2E) oyununu başlatacağını duyurdu.

Dogecoin’den son gelişmeler

Yazım sırasında Dogecoin 0.1446 dolardan işlem görüyor. Meme coin etrafındaki son gelişmelerde, Tesla CEO’su Elon Musk, fast food devi Mcdonalds DOGE’yi ödeme yöntemi olarak eklerse canlı yayında “happy meal” menüsü yiyeceğini söyledi. Bunun üzerine ABD’den farklı restoran zincirleri, Elon Musk’un geri dönüş yapması durumunda bu isteğini gerçekleştireceğini açıkladı.

14 Ocak tarihinde, Dogecoin fiyatını %30 yükselten Elon Musk’un aşağıdaki tweet’i görüldü:

Dogecoin ile Tesla ürünü satın alınabilir

Yazım sırasında Dogecoin (DOGE), 0.7376 dolar ATH fiyatının %80.35 altında işlem görüyor. Meme coin, 19,1 milyar dolar piyasa değeriyle 11.en büyük kripto para birimi.

SHIB balinaları bu 10 altcoin projesini de stokluyor

Bir diğer gelişmede, blockchain veri izleyicisi WhaleStats, en büyük 1.000 Ethereum balinasının satın alma listesinde Shiba Inu’nun (SHIB) ilk sıraya geri döndüğünü paylaştı. Verilere göre Shiba Inu balinaları 10 altcoin projesini daha stokluyor:

  1. Twitter DAO
  2. Ethereum (ETH)
  3. USD Coin USDC
  4. OKEx (OKB)
  5. Polygon (MATIC)
  6. Decentraland (MANA)
  7. Bitpanda Ecosystem Token (BEST)
  8. Crypto.com Coin (CRO)
  9. Discord DAO

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap