Bu Metaverse Coin Paydaşlığı Duyurdu: Fiyatı Haberle Patladı!

Bu Metaverse Coin Paydaşlığı Duyurdu: Fiyatı Haberle Patladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Paydaşlığı Duyurdu: Fiyatı Haberle Patladı!

Metaverse coin ve projeleri önemli fiyat artışları görmeye devam ediyor. 17 Ocak’ın en büyük kazancı, şu anda %130’un üzerinde artışla 18.44 dolardan işlem gören Avaxtars Token (AVXT) oldu. Bu yazıda, Avaxtars’a bakalım ve yükselişin neden kaynaklandığını görelim.

Avaxtars Token (AVXT) Nedir?

Ekim 2021’de piyasaya sürülen AVXT, Avalanche’ın C-Chain’i üzerine kurulu Avaxtars adlı oyna-kazan metaverse oyununun yerel kripto para birimidir. Avaxtar’lar NFT tabanlıdır ve oyunun her bileşeni “tokenleştirilebilir” ve Avalanche Blockchain üzerinde faaliyet gösterir. Her Avaxtar dijital olarak oluşturulur ve Avalanche ağının benzersiz ERC-721 NFT’si olarak kaydedilir. Oyun aynı zamanda NFT’lerin Dijital Genetik Kodunu (DGC) analiz edebilen ve yeni 2. Nesil Avaxtarlar oluşturabilen Kişisel Avaxtar Üretim Makinesi’ne (PAGM) sahip. Proje, kullanıcıların yeni Avaxtars ve AVXT tokenları kazanmalarını sağlayan bu sürece Avaxtar Farming adını veriyor.

  • Oynamaya başlamak için, bir Avaxtar (AVXT) satın alması gerekiyor. Birinci Nesil ve İkinci Nesil Avaxtar’lar uygun fiyatlıdır ve maliyeti 5 ila 15 dolar arasındadır.
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Paydaşlığı Duyurdu: Fiyatı Haberle Patladı! 1

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse coin projesinin fiyatı neden yükseliyor?

Bugün Avaxtars, Avalanche ağındaki ilk sosyal ağ olan Kaira Network ile ortaklıklarını duyurdu. Kullanıcılar artık Avaxtar NFT’lerini Kaira Network platformuna bağlayabilir, içerik oluşturabilir ve sosyalleşirken Kaira token kazanabilir. Ortaklık, projeye yükseliş ivmesi sağlamaya yardımcı olsa da, Avaxtars’ın son fiyat artışının ana nedenlerinden biri, büyüyen bir ekosisteme sahip gerçek bir çalışan ürüne sahip olmasıdır.

Aşağıdaki grafik, AVXT tokenin geçen haftaya göre durumunu gösteriyor. Metaverse coin, yazım sırasında, 156.8 bin adet arzıyla 2.8 milyon dolar piyasa değerine sahip. AVXT, aşağıdaki borsalarda listeleniyor:

  • Pangolin
  • TraderJoe
  • MEXC
  • YetiSwap
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Paydaşlığı Duyurdu: Fiyatı Haberle Patladı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap