Bu Listeye Dikkat: 50x Yapacak Altcoinler Açıklandı!

Bu Listeye Dikkat: 50x Yapacak Altcoinler Açıklandı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Listeye Dikkat: 50x Yapacak Altcoinler Açıklandı!

Altcoinbuzz 50x yapma ihtimali bulunan altcoinler için liste açıkladı. Açıkçası merak edilen liste bu. Zira bir çoğumuz Bitcoin ve altcoin varlıklarımız ile karımızı en üst seviyeye çıkarma niyetindeyiz. Stratejinizi oluşturmak için en düzgün vaktin bir boğa piyasasından çabucak evvel olduğu kesin. Bu yazıda, fevkalâde kârlar elde etme potansiyelleri nedeniyle ilgi çeken beş varlığı inceleyeceğiz. Kripto portföyünüze yönelik coinlerimiz ortasında Lybra Finance, Litentry, Lossless, Ferrum Network ve Fuse yer alıyor. Artık her birine bakalım.

Altcoin Fuse

Altcoin Fuse, en sevdiğimiz küçük sermayeli mücevherlerden biri. Bunun nedeni âlâ bir bedel teklifine sahip olmasıdır. Fuse, insanların yeni tokenler oluşturmasını mümkün olduğunca kolaylaştırmak istiyor. Farklı bir halde, Fuse Studio’nun kodsuz bir seçeneği var. Bu, girişimcilerin fiat rampaları içeren tokenlerini oluşturmalarını sağlar. Yani işletmelerin bir sadakat tokeni oluşturmak için kesinlikle kodlama yapmaları gerekmiyor.

Altcoin Fuse, lokal bir token olan FUSE’a ve stablecoin olan fUSD’ye sahiptir. Ayrıyeten Fuse, kullanımı kolay bir taşınabilir cüzdan uygulamasına sahiptir. Gerçek dünyada yarar sağlamak ve asgarî fiyatla ödeme yapmayı kolaylaştırmak için planlar var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Listeye Dikkat: 50x Yapacak Altcoinler Açıklandı! 1

Şimdi neden Fuse’da büyüme beklediğimizden ve neden kripto portföyünüzde olması gerektiğinden bahsedelim. Fuse ödemelere odaklanıyor. Ayrıyeten altcoin XLM ve XRP’den daha merkeziyetsiz bir seçenektir. Şu an itibariyle, Fuse üzerinde çok fazla geliştirici faaliyeti var. Ayrıyeten Fuse, düşük piyasa bedeli ve geniş ekosistemi göz önüne alındığında öbür ödeme devleriyle rekabet edebilir.

Ayrıca, altcoin XRP’nin SEC davasını kazanmasından bu yana ödeme ekosistemleri yüksek talep görmektedir. Hasebiyle, Fuse üzere oburlarının de ilgi odağı haline geldiğini görebiliriz.

Bu yazı itibariyle, altcoin Fuse 0,0572 dolardan süreç görüyor. Piyasa kıymeti 13,2 milyon dolar. Ve son dalgalanmalara karşın, Fuse’un yanlışsız şartlar altında 20 kata kadar büyüyebileceğine inanıyoruz. Hasebiyle, hala düşük sermayeli bir kripto olduğu için Fuse’a yatırım yapmak mantıklı.

Altcoin Lossless

Lossless, 20 katına çıkabileceğine ve kripto portföyünüzde olması gerektiğine inandığımız bir öbür kripto. Bunun temel nedeni, Lossless’ın hayli düzgün temellere sahip olması ve son birkaç ay içinde benimsenmesinin artmasıdır. Lossless tartışmasız en düzgün kripto sigorta platformlarından biridir. Ferrum üzere projeler için sigorta hizmetleri sunmaktadır. Lakin, altcoin Lossless olması gerektiği kadar ilgi görmemiştir.

Lossless’ın düzgün temelleri var ve önümüzdeki aylarda bu projeye olan talebin artacağına inanıyoruz. Hack’ler ve kripto ile ilgili dolandırıcılıklar defi projelerini güvenlik seçenekleri aramaya itecektir. Altcoin Lossless’ın sunduğu da tam olarak bu. Yani, teknolojisi akınları ve botları tespit edebiliyor. Ayrıyeten hileli bir süreç durumunda bir süreci bilakis çevirecektir. Böylelikle çalınan kripto sahibine geri dönüyor.

Ayrıca, atakları tespit eden kullanıcıları, stake etme de dahil olmak üzere çeşitli etkinlikler için kullanılabilen LSS tokeni ile ödüllendiriyor. Her açıdan, Lossless büyüme için hakikat paha teklifine ve topluluğa sahiptir. Bu makale itibariyle, altcoin LSS tokenı 0,1231 dolardan süreç görüyor. Lakin her şey planlandığı üzere giderse bu fiyat boğa piyasasında basitçe 20 kat artabilir.

Litentry (LIT)

Altcoin Litentry kolay kolay 20 katına çıkabilir. Bu da 100 dolarlık bir yatırımla yaklaşık 2000 dolar kazanabileceğiniz manasına geliyor. Litentry farklı platformlardaki kullanıcı kimliklerini birbirine bağlıyor. Ayrıyeten bu eşsiz bir teklif. Dijital kimlikler büyük bir sorun haline geliyor. Litentry de Ethereum ve Solana üzere zincirler ortasında kullanıcıların kimliklerini birbirine bağlamaya yardımcı oluyor.

Ayrıca Litentry zımnilik tahlilleri de sunuyor. Kullanıcıların kapalılıklarını müdafaalarına yardımcı olmak için zincir üzerinde zımnî bir bilgi sürece özelliği kullanıyor. Litentry’de yükselişe geçmek için iki temel neden var:

 • Zincirler ortası kimlik projelerine yönelik artan talep.
 • Litentry’nin başkan bir zincirler ortası kimlik projesi olarak rolü.

Zincirler ortası kimlik sağlayıcıları bir sonraki pazar döngüsünde büyük talep görecek. İşte o vakit Litentry üzere projeler muazzam bir büyüme gösterecek. Litentry farklı zincirleri kullanmayı kolaylaştırıyor. Litentry, sunduğu hizmetlere ek olarak, şimdiden yeterli ortaklar bulmuş durumda. Başka taraftan btcpiyasasi.com olarak belirttiğimiz üzere, ortaklar dikkat çekmeye kıymet bir projeyi fark etmenin güzel bir yoludur. Litentry’nin ortaklarından kimileri şunlardır:

 • Ontology.
 • Standard Protocol.
 • Injective.
 • Cere.

Altcoin LIT token, Litentry protokolünün lokal kriptosudur. Ekosistemdeki ana bedel merkezi olarak hizmet vermektedir. Münasebetiyle, Litentry büyüdükçe, LIT’de fiyat artışı göreceğiz. LIT şu anda 31,9 milyon dolarlık piyasa kıymeti ile 0,7025 dolardan süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Listeye Dikkat: 50x Yapacak Altcoinler Açıklandı! 2

Ferrum Network

Piyasa bedeli 4,1 milyon dolar olan altcoin Ferrum Network, pahası düşük bir L1’dir. Bununla birlikte, Ferrum’un temel pahası onu dikkat edilmesi gereken bir proje haline getirmektedir. Bu yüzden, kripto portföyünüze eklemeyi düşünmelisiniz. Blockchain’ler ortasında köprüsüz birlikte çalışabilirliği teşvik eder.

Bu, geliştiricilerin önde gelen L1’ler ortasında uygulama ihraç etmelerini sağlar. Ferrum eser kümesi tarafından sunulan hizmetlerden kimileri şunlardır:

 • Bir fiat ağ geçidi.
 • Bir kripto para borsası.
 • Kripto para saklama.
 • Entegre bir cüzdan.
 • Risksiz tezgah üstü (OTC) ticaret.
 • Eşler ortası ödemeler.

Ayrıca Ferrum Network, kullanıcıların kripto para ödemeleri göndermelerini sağlayan metin tabanlı bir iletileşme hizmeti sunmaktadır. Değişik bir halde, Ferrum’un FRM tokenı, Kudi uygulamasıyla entegrasyonu sayesinde Batı Afrika’da epeyce tanınan. Bu yazı itibariyle FRM token 0,0361 dolardan süreç görüyor. Daha fazla benimseme ile 15x’e kadar görebiliriz.

Lybra Finance

Likit staking türevleri, son günlerde DeFi’deki tanınan nişlerden biridir. Lybra Finance de bu alanda başkan bir projedir. Lybra, ETH ve stETH tarafından desteklenen en düzgün getiri sağlayan stabilcoin eUSD’ye sahiptir. Ayrıyeten, 372,74 milyon dolar TVL ile 17,5 milyon doların altında bir piyasa bedeline sahiptir.

8 APY teklifi ile Lybra elbet yakında ivme kazanacak. Lansmanının üzerinden dört aydan kısa bir mühlet geçmesine karşın Lybra’nın LYB tokenı 1,50 dolardan süreç görüyor. Bunun 20 katına çıktığını görebileceğimiz olasılıklar var. 50x portföyümüz bu kadar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap