Bu Küçük Altcoin 200x Yaptı! Sıradaki Büyük Şey mi?

Bu Küçük Altcoin 200x Yaptı! Sıradaki Büyük Şey mi?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Küçük Altcoin 200x Yaptı! Sıradaki Büyük Şey mi?

Küçük bir altcoin için bugün büyük bir gelişme var. Üstelik gelişme fiyat ile ilgili. Tam olarak 200 katlık bir artıştan bahsediyoruz. Ayrıntılara bakalım.

Unibot’un etkileyici büyümesi

Telegram üzerinden faaliyet gösteren kripto para borsası Unibot, Mayıs ayında piyasaya sürülmesinden bu yana kısa müddette 200 kat artarak kayda bedel bir yükselişe şahit oldu. Kolay kullanıcı arayüzü ve Uniswap ile meselesiz entegrasyona sahip olan bir platform olarak göze çarpıyor. Buna nazaran platform, mesajlaşmanın kolaylığı ile Bitcoin ve altcoin ticaretine imkan tanıyor.

BTC Piyasası: Bu Küçük Altcoin 200x Yaptı! Sıradaki Büyük Şey mi? 1

Mayıs ayındaki başlangıcından bu yana Unibot, Dune Analytics’in bilgilerine nazaran 3600 altcoin Ethereum topladı. Ayrıyeten bunun bir kısmını direkt token sahiplerine dağıttı. Platformun kullanıcı tabanı, Haziran ayındaki 2000 kullanıcıdan şu anda 6500 kullanıcıya kadar değerli ölçüde genişledi.

Yükselen süreç hacimleri ve altcoin fiyatı

Unibot’un artan popülaritesi, 5 milyon doları aşan günlük süreç hacimlerine de yansımakta. Hala birtakım rakiplerinin gerisinde olsa da, platformun mahallî tokenı altcoin UNI değerli bir büyüme yaşadı. Altcoin UNI’nin piyasa kıymeti Haziran ayından bu yana 10 kat artarak 180 milyon doların üzerine çıktı.

BTC Piyasası: Bu Küçük Altcoin 200x Yaptı! Sıradaki Büyük Şey mi? 2

Unibot usulü borsalar sadece kullanıcı dostu arayüzleri ve cüzdan süreçleri nedeniyle değil, birebir vakitte kullanıcılarına pasif gelir fırsatları sundukları için de ilgi görüyor. Bu özellik, Bitcoin ve altcoin topluluğunda artan popülerliklerine katkıda bulunuyor.

Unibot’un başarısı

Altcoin Unibot’un başarısı dikkat çekiyor. Öbür taraftan potansiyel yatırımcıların dikkatli davranması çok değerlidir. Piyasaya sonradan girmek daha yüksek riskler taşıyabilir. Ayrıyeten geçmişteki fiyat artışları üst taraflı hareketin devam edeceğini garanti etmez. Uzmanlar, yatırımcılara bu çeşit eserlere dikkatle yaklaşmalarını ve rastgele bir yatırım kararı vermeden evvel kapsamlı bir araştırma yapmalarını tavsiye ediyor. Kripto para projelerinin süratli büyümesi dikkat alımlı olmaktan öbür bir şey değildir. Yalnızca birkaç yıl içinde, hem ana akım hem de kurumsal yatırımcıların dikkatini çeken yenilikçi blockchain tabanlı tahliller var. Öteki taraftan merkezi olmayan uygulamalar ve çeşitli dijital varlıklarda bir patlamaya şahit olduk.

BTC Piyasası: Bu Küçük Altcoin 200x Yaptı! Sıradaki Büyük Şey mi? 3

Altcoin projelerindeki artış, inançlı, şeffaf ve verimli merkezi olmayan sistemlerin oluşturulmasını sağlayan blockchain teknolojisinin yaygın olarak benimsenmesi de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlanabilir. Btcpiyasasi.comolarak baktığımızda süratli büyüme heyecan verici fırsatları beraberinde getiriyor. Fakat kripto para ortamı kendi zorlukları ve düzenleyici konuları ile gelişmeye devam ediyor. Bu yüzden dikkatli bir kıymetlendirme gereksiniminin da altını çizmek gerekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap