Bu Hafta Yatırımcılarını Güldüren 3 Altcoin: 2x Yapan Var!

Bu Hafta Yatırımcılarını Güldüren 3 Altcoin: 2x Yapan Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Hafta Yatırımcılarını Güldüren 3 Altcoin: 2x Yapan Var!

8-15 Eylül tarihleri ortasında geçen haftada en çok kazandıran 3 altcoin belirli oldu. Listede birinci sırada, 2x kıymet kazanan Hifi Finance (HIFI) yer alıyor. Fiyatları harekete geçiren gelişmeler ve teknik tahliller şu şekilde…

Bu hafta en çok bu 3 altcoin kazandırdı

Hifi Finance (HIFI)

HIFI fiyatı 10 Haziran’dan bu yana değerli ölçüde arttı. Altcoin, başlangıçta 0,30 doların üzerinde konsolide oldu. Daha sonra 17 Ağustos’ta yükselişini hızlandırdı. O vakitten beri parabolik yükselen dayanak çizgisi boyunca yükseldi.

Altcoin fiyatı daha sonra 15 Eylül’de ATH düzeyi olan 1,27 dolara ulaştı. Lakin daha sonra biraz düştü. Yüksek, özgün artışın (siyah) 2,61 Fib uzantısında gerçekleşti. Bu çoklukla üst yanlışsız hareketler sırasında direnç sağlayan bir alandır.

BTC Piyasası: Bu Hafta Yatırımcılarını Güldüren 3 Altcoin: 2x Yapan Var! 1

Teknik analist Valdrin Tahiri’ye nazaran altcoin, 0,75 dolarlık takviye alanına düşebilir. Bu düzey, parabolik yükselen dayanak çizgisiyle çakışıyor ve bu orjinal artışın 1,61’lik uzantısıdır. Bu türlü bir durum, mevcut fiyata nazaran %35’lik bir düşüşe tekabül edecek. Öte yandan, şayet fiyat kırılır ve öbür bir doruğa ulaşırsa, bir sonraki direnç tıpkı özgün artışın 3,61’lik uzantısının yarattığı 1,60 dolar olacak. Oradaki bir artış %35’lik bir üst taraflı hareket manasına geliyor.

Storj (STORJ)

STORJ fiyatı, 17 Ağustos’taki 0,19 dolarlık düşük düzeyinden bu yana arttı. Tıpkı gün, altcoin, satın alma baskısının bir işareti olarak kabul edilen uzun bir alt fitil (yeşil simge) yarattı. STORJ ayrıyeten, Eylül ayının başında fiyat daha yüksek bir taban noktası yaratarak artış suratını hızlandırdı. 13 Eylül’de fiyat 0,32 dolarlık yatay direnç alanının üzerine çıktı. Bu işaret yeni bir üst istikametli hareketin başladığı ihtimalini destekliyor.

BTC Piyasası: Bu Hafta Yatırımcılarını Güldüren 3 Altcoin: 2x Yapan Var! 2

Artış devam ederse, analiste nazaran STORJ %50 artarak 0,50 dolarlık bir sonraki dirence yönelecek. Öte yandan 0,32 dolar alanının altında bir kapanış, devam eden kırılmayı geçersiz kılacak. Bu durumda, 0,23 dolarlık takviye alanına %30’luk bir düşüş muhtemelen gelecekteki fiyat hareketi olacaktır.

Metal DAO (MTL)

MTL fiyatı, 17 Ağustos’ta uzun vadeli bir üçgenin takviye sınırından (yeşil simge) sıçradığından beri arttı. Üçgen Kasım 2022’den beri mevcut. Altcoin, sıçradıktan sonra 13 Eylül’de üçgenin içinden çıktı. Bu kırılmaya karşın fiyat şimdi kıymetli bir hareket göstermedi. Bilakis, hala 1,60 dolarlık yatay direnç alanının çabucak altında süreç görüyor.

Analiste nazaran, formasyonun tüm yüksekliğini kat eden bir hareket, fiyatı 2,60 dolara çıkaracak. Bu da yüzde 65 oranında bir artışa tekabül edecek. Fakat MTL 1,60 dolar alanını aşamazsa %12 düşebilir. Böylelikle üçgenin direnç çizgisini 1,40 dolarda yine test edecek.

BTC Piyasası: Bu Hafta Yatırımcılarını Güldüren 3 Altcoin: 2x Yapan Var! 3

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, bu hafta VeChain (VET) ve VeThor (VTHO) fiyatları Coinbase listesiyle anlık çift haneli kazanımlar elde etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap