Bu Hafta Yatırımcıların Ceplerini Dolduran 5 Altcoin Bunlar!

Bu Hafta Yatırımcıların Ceplerini Dolduran 5 Altcoin Bunlar!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta Yatırımcıların Ceplerini Dolduran 5 Altcoin Bunlar!

Kripto analisti Valdrin Tahiri, SNX, XDC ve BIT’in kıymetli diyagonal direnç düzeylerini kırdığını söylüyor. Analiste nazaran, bunun bir sonucu olarak bu altcoin fiyatlarındaki üst taraflı hareketlerin devamı mümkün. Analist ayrıyeten, haftanın kazananları ortasında olan MKR ve LINK’e bakıyor.

SNX, yükselen altcoin’lere öncülük ediyor

SNX fiyatı 17 Temmuz’da alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Sonra da bunu takviye (yeşil simge) olarak doğruladı. Fiyat daha sonra keskin bir sıçramaya başladı. Böylelikle, o vakitten beri arttı. Şu anda SNX, ikinci çıkış denemesini yaptığı 3,10 dolar direnç alanının çabucak altında süreç görüyor. SNX fiyatı başarılı bir biçimde kırılırsa, 4,30 dolarlık bir sonraki dirence geçebilir. Fakat, reddedilmesi halinde 2,60 dolarlık direnç sınırına düşmesi en mümkün sonuç olacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta Yatırımcıların Ceplerini Dolduran 5 Altcoin Bunlar! 1SNX Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

SNX kararlı bir biçimde kırılırsa, bir sonraki direnç 4,30 dolar olacaktır. Fakat, altcoin fiyatı 3 dolar bölgesinden reddedilirse, bir sonraki en yakın takviye olan 2,60 dolar düzeyine düşebilir.

Bu altcoin fiyatı yılın en yüksek düzeyine yaklaşıyor

XDC Network (XDC) fiyatı, 13 Temmuz’da azalan direnç çizgisinden çıktı. O vakitten beri artış gösterdi. Üst taraflı hareket 21 Temmuz’da 0,043 dolarlık yüksek bir düzeye ulaştı. Bu, yılın en yüksek düzeyi olan 0,048 doların biraz altında. XDC fiyatı süratle 0,045 dolarlık dirence yaklaşıyor. Bu, üstte bahsedilen yılın en yüksek düzeyinden evvelki son direnç alanıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta Yatırımcıların Ceplerini Dolduran 5 Altcoin Bunlar! 2XDC Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

XDC fiyatı kırılırsa, bir sonraki direnç olan 0.066 dolara yükselmesi mümkün. Bu, mevcut fiyata nazaran %52’lik bir artış manasına geliyor. Lakin, fiyat reddedilirse 0,0380 dolara keskin bir düşüş olası.

MKR fiyatı için %100 artış daha mümkün mü?

Maker (MKR) fiyatı, 10 Haziran’daki düşük düzeyinden bu yana % 125 arttı. O sırada yalnızca 511 dolara düşmüştü. MKR, Mayıs 2022’den bu yana yerinde olan 1.150 dolarlık direnç alanından çıkmaya çalışıyor. Altcoin fiyatı kırılırsa, bir sonraki direnç 2.400 dolar olacak. Bu da mevcut fiyattan % 100’lük bir artış manasına geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta Yatırımcıların Ceplerini Dolduran 5 Altcoin Bunlar! 3MKR Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Ancak, MKR fiyatı ret görürse, 750 dolar yatay dayanak alanına düşmesi mümkün.

Bu altcoin, yılın en yüksek düzeyini denedi

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere BitDAO (BIT) fiyatı 27 Haziran’dan bu yana arttı. Fiyat 13 Temmuz’da alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Kırılmadan evvel, çizgi Şubat ayının sonundan beri yerinde duruyordu. Bu nedenle, kırılma, evvelki düzeltmenin sona erdiğinin ve yeni bir yükseliş eğiliminin başladığının bir işaretidir. Şu anda BIT 0,64 dolar ile yılın en yüksek direncine yaklaşıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta Yatırımcıların Ceplerini Dolduran 5 Altcoin Bunlar! 4BIT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Eğer kırarsa, fiyatın 0,80 dolardaki bir sonraki dirence yükselmesi mümkün. Fakat, reddedilirse, fiyat 0,48 dolarlık direnç çizgisine düşebilir ve bunu takviye olarak doğrulayabilir.

LINK haftanın kazananları ortasında yerini aldı

Chainlink (LINK) fiyatı 10 Haziran’dan bu yana parabolik bir takviye çizgisinin yanında arttı. Fiyat 20 Temmuz’da büyük bir yükseliş mum çubuğu oluşturdu. Fiyat yılın en yüksek düzeyi olan 8,80 dolara yaklaşıyor. Şayet kırarsa, bir sonraki direnç 9,40 dolar olacak. Bu, Mayıs 2021’den bu yana devam eden çok uzun vadeli bir direnç alanı. Münasebetiyle, bunun üzerinde bir kırılma, 15 dolara gerçek artış oranını büyük ölçüde hızlandırabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Hafta Yatırımcıların Ceplerini Dolduran 5 Altcoin Bunlar! 5LINK Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, parabolik takviye çizgisinin altında bir kapanış, yükseliş eğiliminin sona erdiğini gösterir. Böylelikle, altcoin fiyatının 6 dolara gerçek düşeceği manasına gelecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap