Bu Hafta Uzak Durmanız Gereken 5 Altcoin Açıklandı!

Bu Hafta Uzak Durmanız Gereken 5 Altcoin Açıklandı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Hafta Uzak Durmanız Gereken 5 Altcoin Açıklandı!

Kripto piyasası son iki günde dalgalı bir seyir izledi. Fiyatlar düştüğünde yatırımcıların favori kripto paralarını biriktirmek için uygun bir fırsatları olabilir. Fakat tüm kripto varlıklar vaktin her noktasında eşit derecede uygun yatırımları temsil etmez. Analistler bunu göz önünde bulundurarak şu anda yatırım yapmak için uygun olmayan 5 altcoin belirledi.

İlk sırada meme coin’i Pepe (PEPE) geliyor

Kripto piyasasına büyük bir giriş yapmasına karşın, meme coin’i Pepe’nin (PEPE) büyük popülaritesi, birinci ivmesini muhafazasına yardımcı olamadı. Traderlar ortasında, bilhassa yeni meme-coin’leri piyasaya girip hakimiyetini tehdit ettikçe, geleceği hakkında telaşlara yol açtı. Gerçekten, en son bilgilere nazaran, Pepe şu anda 0,0000006775 dolar fiyatından süreç görüyor. Bu da gün içinde %1,47 artışla birlikte evvelki hafta boyunca %16’lık bir düşüşü temsil ediyor. Ayrıyeten altcoin geçen ay %49,35’lik paha kaybı yaşadı.

BTC Piyasası: Bu Hafta Uzak Durmanız Gereken 5 Altcoin Açıklandı! 1Pepe 7 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

İkinci sıradaki altcoin ApeCoin (APE)

Bir öteki kripto sansasyonu, Non-Fungible Token (NFT) ekosistemi Bored Ape Yacht Club’da kullanılan yönetişim ve yardımcı token, ApeCoin (APE), dayanak düzeyine düştükten ve hakim ayı egemenliği altında orada dirençle karşılaştıktan sonra underdog listesinde PEPE’ye katıldı. En son datalara nazaran, basın vaktinde son 24 saatte %2,16 düşüşle 1,13 dolardan el değiştiriyor. Bu ortada altcoin, evvelki yedi günde %16 düştü. Ayrıyeten, aylık grafiğindeki %4373’lük bir düşüş gördü.

BTC Piyasası: Bu Hafta Uzak Durmanız Gereken 5 Altcoin Açıklandı! 2APE 7 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Listeye Gala Games (GALA) ile devam ediyoruz

Aynı vakitte, Web3 oyun geliştirme ve NFT platformu Gala Games’in temel hizmet tokenı olan Gala (GALA), ağdaki artan faaliyete ve Ocak ayında 0,006 dolar yükselişini gören 2023’e patlayıcı bir başlangıç yapmasına karşın çaba ediyor. Altcoin, yazı sırasında günlük bazda %1,15 fiyat artışı gördü. Bununla birlikte GALA, haftalık bazda %12,52’lik negatif fiyat değişimine şahit oldu. Ayrıyeten, son 30 günde %39,20’lik bir kayıp yaşadı. Bu da GALA için sıkıntı bir periyoda işaret etti.

BTC Piyasası: Bu Hafta Uzak Durmanız Gereken 5 Altcoin Açıklandı! 3GALA 7 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Uzak duracağınız dördüncü altcoin Uniswap (UNI)

Bu ortada, merkezi olmayan finans (DeFi) tokenlarının otomatik ticaretini kolaylaştıran tanınan protokolün idare tokenı Uniswap (UNI), New York Güney Bölgesi’nin Uniswap’e karşı açılan bir toplu davayı reddetmesine karşın, son yasal ezalar altında yakınlaştırılmış grafiklerde düşüşler biriktirmeye devam ediyor. Bu durum UNI’nin son aylardaki fiyat dalgalanmalarına da yansıdı. Altcoin, son 24 saatlik grafikte %2,56’lık bir yükseliş yaşadı. Bununla birlikte UNI, son yedi günde %3,44’lük bir düşüş gördü. Ayrıyeten, son bir ayda %31,25’lik daha kıymetli düşüşlere şahit oldu. UNI, basın vaktinde son grafiklere nazaran şu anda 4,22 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Bu Hafta Uzak Durmanız Gereken 5 Altcoin Açıklandı! 4UNI 7 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Son sıradaki altcoin Axie Infinity (AXS)

AXS, Axie Infinity ekosisteminin lokal tokenı. Ayrıyeten, play-to-earn Axie Infinity oyununu çalıştıran merkezi sistem. Blockchain tahlil platformu IntoTheBlock’tan alınan son bilgilere nazaran, AXS adreslerinin %100’ünün kırmızı renkte. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu yüzden altcoin meselelerle karşı karşıya. Geçtiğimiz hafta içinde fiyatı yeşile gerçek birkaç sıçrama yaptı. Bununla birlikte, bu hafta dalışa geçti. Yeniden de AXS, basın vaktinde, son 24 saat içinde %1,36’lık bir artış gördü. Lakin, grafiklerde gördüğünüz üzere evvelki yedi gün içinde %7,98 düşüş yaşadı. Ayrıyeten AXS, son bir ay içinde %30,81 oranında paha kaybetti.

BTC Piyasası: Bu Hafta Uzak Durmanız Gereken 5 Altcoin Açıklandı! 5AXS 7 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Makaledeki görüşler analistlere ilişkin olup, mutlaka yatırım tavsiyesi değildir. Bu yüzden yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap