Bu Hafta 16 Altcoin İçin Unlock Alarmı: İşte Olacaklar!

Bu Hafta 16 Altcoin İçin Unlock Alarmı: İşte Olacaklar!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Hafta 16 Altcoin İçin Unlock Alarmı: İşte Olacaklar!

Bitcoin ve altcoin piyasasında bir hafta daha geride kaldı. Yeni bir haftaya girerken birçok değerli husus bizi bekliyor. Birinci sırada ise tokenlerin kilit açma konusu yer alıyor.

16 altcoin için token kilidi açma etkinliği

31 Temmuz’da altcoin SafePal (SFP) 10.80 milyon dolar pahasında tokenin kilidini açacak. 1 Ağustos’ta ise Merit Circle (MC) 2.79 milyon dolarlık tokenin kilidini açacak. Yeniden tıpkı tarihte StakeWise (SWISE) 1.52 milyon dolarlık tokenin kilidini açacak. Ondo Finance (ONDO)’da token kilidini bu tarihte açacak. Buna nazaran, 6.95 milyon dolarlık tokenin kilidini açacak. Hooked Protocol (HOOK) 3.98 milyon dolarlık token kilidini açacak.

BTC Piyasası: Bu Hafta 16 Altcoin İçin Unlock Alarmı: İşte Olacaklar! 1

1 Ağustos’ta token kilidi açacak olan öteki bir altcoin ise dYdX (DYDX). Altcoin 13.39 milyon dolarlık token kilidini açacak. 2 Ağustos tarihinde altcoin Orbler (ORBR) token kilidini açacak. Birebir tarihte bir öbür token kilidi açacak olan altcoin ise Agoric (BLD).

Diğer kripto para birimleri

Biconomy (BICO) 1.66 milyon dolarlık token kilidini 2 Ağustos’ta açacak. Altcoin Sui (SUI) ise 21.83 milyon dolarlık tokenin kilidini 3 Ağustos’ta açacak. Altcoin Near (NEAR) ise token kilidini 4 Ağustos’ta açacak. Buna nazaran kilidi açılacak tokenlerin pahası tam olarak 10.93 milyon dolar.

BTC Piyasası: Bu Hafta 16 Altcoin İçin Unlock Alarmı: İşte Olacaklar! 2

Altcoin Meta Apes PEEL (PEEL) 1.18 milyon dolarlık tokenin kilidini 4 Ağustos’ta açacak. Mines of Dalarnia (DAR) 2.32 milyon dolarlık tokenin kilidini tıpkı tarihte açacak. Frutti Dino (FDT) ise 5 Ağustos’ta tokenin kilidini açacak. Açılacak tokenlerin piyasa kıymeti 1.08 milyon dolar. Galxe (GAL) 9.34 milyon dolarlık tokenin kilidini açacak. Son olarak altcoin Talken (TALK) 1.13 milyon dolarlık tokenin kilidini 6 Ağustos’ta açacak.

Token kilidini açmak ne manaya geliyor

Token kilidinin açılması, bir projenin ekosisteminde evvelden kilitlenmiş yahut kısıtlanmış tokenların özgür bırakılması manasına geldiğinden kripto para alanında değerli bir olaydır. Çoklukla tokenlar, grup üyeleri yahut birinci yatırımcılar üzere belli paydaşların tokenlarını açık piyasada çabucak satmasını engelleyen hak ediş programlarına yahut kilitleme müddetlerine tabidir.

BTC Piyasası: Bu Hafta 16 Altcoin İçin Unlock Alarmı: İşte Olacaklar! 3

Token kilidi açıldığında, kıymetli ölçüde token alım satım için uygun hale geliyor. Buna nazaran bu da potansiyel olarak token fiyatında artan volatiliteye ve dalgalanmalara yol açıyor. Yatırımcılar btcpiyasasi.com olarak baktığımızda, piyasa hassaslığı ve genel token likiditesi üzerinde kıymetli bir tesire sahip olabileceğinden, token kilidini açma olaylarını yakından takip eder.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap