Bu Göğüs Coin İçin Yarın Büyük Gün: Borsalar Destekliyor!

Bu Göğüs Coin İçin Yarın Büyük Gün: Borsalar Destekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Göğüs Coin İçin Yarın Büyük Gün: Borsalar Destekliyor!

Meme coin projeleri DAO yapısını geçiş sürecini hızlandırıyor. Hacim devlerinden Shiba Inu (SHIB), 31 Aralık tarihli blog gönderisinde Shiba’ya ait bir DAO başlatacağını duyurmuştu. Son gelişmelerde, merkezi kripto borsalarının da destekleyici FLOKIDAO, en yakın zamanda DAO token işlevselliğini topluluğuna sunmayı planlıyor.

Meme coin DAO yapısına bürünüyor

Floki Inu’nun (FLOKI) Twitter hesabı, (yarın) 22 Ocak’ta Floki’nin DAO’ya geçişine başlayacağı haberini paylaştı. Kripto borsaları yükseltmeyi desteklemeyi planlıyor. Medium’da yayınlanan bir blog yazısı, bu yükseltmenin neden önemli olduğunu ve Floki Inu platformuna ve topluluğuna neler katacağını açıklıyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Shiba Inu (SHIB) ekibinin 31 Aralık tarihli DOGGY DAO duyurusunun ve ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

FLOKI için potansiyel CEX listeleri ve daha fazla merkeziyetsizlik

FLOKI blogundaki makaleye göre, DAO’ya geçiş, kripto para ve ekosistem için daha fazla merkeziyetsizlik sağlayacak ve potansiyel olarak Floki Inu’nun merkezi kripto borsalarında (CEX’ler) listelenmesine izin verecek. DAO, topluluk üyeleri tarafından toplu olarak sahip olunan ve yönetilen merkezi olmayan özerk organizasyon anlamına gelir. DAO’lara ilişkin kararlar oylama yoluyla alınır, DAO tokenları, kuruluşun daha da gelişmesini finanse etmek için üyeler tarafından satın alınabilir ve DAO token sahipleri ayrıca kripto borsalarındaki işlem hacminden sabit bir yüzde alır. Bu nedenle, bu tür kripto para birimlerini tutmak, bir şirketin hisse senetlerini tutmakla karşılaştırılabilir. Ayrıca FLOKI ekibi, Floki Inu’yu bir DAO’ya dönüştürmenin, benimsenmesini artıracağına ve en üst sıradaki kripto para birimlerinden biri olma şansını artıracağına inanıyor.

  • Şu anda popüler DAO tokenlar arasında UNI, MAKER, DASH, SUSHI, ZRX, AAVE ve COMP bulunmaktadır.

Yükseltme 22 Ocak’ta başlıyor

Yükseltme, 22 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek ve yaklaşık 48 saat sürecek. Ekip, süreç başlar başlamaz daha fazla ayrıntı sağlanacağını paylaştı. Geliştiriciler, FLOKI sahiplerinin bu DAO geçişinin ilk bölümüne katılmak için herhangi bir işlem yapması gerekmediği konusunda uyarıyor. FLOKI’nin listelendiği tüm CEX’ler yükseltmeyi destekleyecek, bu nedenle topluluk tarafından tutulan FLOKI, ister bir borsada ister borsa dışı cüzdanda tutulsun, kapsanacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap