Bu Göğüs Coin Çöküşte Bile Uçtu: Yüzde 5.367 Yaptı!

Bu Göğüs Coin Çöküşte Bile Uçtu: Yüzde 5.367 Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Göğüs Coin Çöküşte Bile Uçtu: Yüzde 5.367 Yaptı!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) ardından bir başka meme coin projesi Shibnobi (SHINJA), bu günlerde yatırımcıların, özellikle de yatırımlarından kısa sürede olağanüstü bir getiri arayanların büyük ilgisini çekiyor. Kripto piyasasındaki çöküş esnasında bile SHINJA, olağanüstü yükseldi. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Meme coin piyasasına hızlı giriş yapan yeni bir token

Bu yeni ortaya çıkan token, fiyatını yükseltmeye devam eden ve her hafta tüm zamanların en yüksek fiyatlarına (ATH) ulaşmasını sağlayan, küresel kripto piyasasındaki genel yaygın satışları sürekli olarak görmezden gelen SHIB topluluğundan destek alıyor. Kasım 2021’deki lansmanından bu yana, SHINJA fiyatı Aralık ayında %600’lük göz kamaştırıcı kazançlar gösterdi ve şu anda bilinen en eski fiyatından %5367,7’den fazla ve kripto piyasasının kötü bir şekilde düştüğü Ocak 2022’de %123 arttı.

Oyundaki bu büyük dolaşım arzına rağmen, 17 Aralık’ta SHINJA, 1 milyar dolarlık Piyasa Değerini ilk kez aşabildi. Bu, token’in 30 günden daha kısa bir sürede bu devasa milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmasıyla tarihe damgasını vuruyor. Bu dönüm noktasının ardından meme coin, satın alma baskısı ile artan ve sonunda fiyatını yeni haftalık en yüksek seviyelere taşıyan yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı.

Amerikalı aktör, senarist, stand-up komedyeni ve televizyon yapımcısı James Harvey Kennedy, kasabadaki bu yeni meme coin projesinin yılmaz bir savunucusu gibi görünüyor ve SHINJA’ya inanıyor. Bir tweet’inde SHINJA’nın hızla “En Çok Aranan Kripto Para” haline gediğini söylüyor.

SHINJA ayrıca çok kısa sürede dört tanınmış Merkezi borsada listelenen ilk token. SHINJA, LBank, Bitmart, Hotbit ve ProBit Global’de listelenmiş durumda. Çoğu trader, token’in bir sonraki Dogecoin veya Shiba Inu olabileceğine ve bir sonraki Bull Run sırasında büyük karlar elde edeceğine inandıkları için token’de erken bir pozisyon aldı. SHINJA tokeni piyasada yeni ve kazanımlar hype’a dayanıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap