Bu Göğüs Coin, Çöküşe Karşın Top 10’a Girdi!

Bu Göğüs Coin, Çöküşe Karşın Top 10’a Girdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Göğüs Coin, Çöküşe Karşın Top 10’a Girdi!

Lider meme coin Dogecoin, piyasa değerine göre ilk on kripto para birimini bir kez daha ziyaret etti. Dogecoin yaklaşık iki ay sonra top 10’a geri döndü. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Lider meme coin Dogecoin, bastırılmış piyasada ilk 10’a geri döndü!

Lider meme coin Dogecoin (DOGE), neredeyse iki aydır ilk kez ilk on kripto para birimi listesine geri döndü. Orijinal meme coin, şu anda 18 milyar dolar değerinde bir piyasaya sahip. 22 Ocak’ta Dogecoin, kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte bir çöküş yaşadı. En düşük seviyesinden %20’den fazla toparlanmadan önce 2021 Nisan ortasından bu yana en düşük seviye olan 0.12 dolara kaydı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Göğüs Coin, Çöküşe Karşın Top 10’a Girdi! 1

Polkadot (DOT), ikna edici bir toparlanma gerçekleştiremedikten sonra 11. sıraya geriledi. DOGE, Aralık 2021’in başlarında ilk 10’dan ayrıldı. Terra (LUNA) tarafından yerinden edildi. Terra yazı yazarken 64 dolar ile işlem görüyor ve dokuzuncu sırada yer alıyor. Geçen Ocak ayında Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk tarafından körüklenen büyük bir ralli sırasında, Ocak ayından bu yana ilk kez ilk ona geri döndü. 8 Mayıs’ta fiyatı 0,73 dolarla zirve yaptı.  

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap