Bu Bitcoin Borsasında Tüm Bakiyeler Sıfırlandı! Neler Oluyor?

Bu Bitcoin Borsasında Tüm Bakiyeler Sıfırlandı! Neler Oluyor?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Bitcoin Borsasında Tüm Bakiyeler Sıfırlandı! Neler Oluyor?

En büyük Bitcoin borsalarından Gate.io‘nun kullanıcıları, geçtiğimiz saatlerde hesap bakiyelerinin sıfırlandığını gördü. Borsa grubu, kısa mühlet sonra resmi bir duyuruda bahse netlik getirdi.

Gate.io kullanıcılarının Bitcoin ve altcoin bakiyeleri sıfırlandı

Yakından takip edilen kripto araştırmacısı Wu Blockchain’in bildirdiği üzere, bugün Gate.io kullanıcıların hesap bakiyeleri kısa müddetliğine sıfırlandı. Detaylı olarak, kelam konusu kusur 17:05 ila 17:20 ortasında meydana geldi. Gate.io takımı kısa müddet sonra yanlışın spot ticaret motoru güncellemesinden kaynaklandığını belirtti.

Duyuruya nazaran Gate.io bugün 17:05 ve 17:20 saatleri ortasında spot ticaret motorunu güncelliyordu. Yükseltme yaklaşık 15 dakika sürdü. Bu esnada, güncelleme kaynaklı bir kusur nedeniyle kullanıcı bakiyeleri kısa müddetliğine 0 gözüktü.

En son Gate.io listeleme duyuruları

Gem coin’leriyle tanınan borsa, bgün bir başka duyuruda Hasaki (HAHA) ön satış ve listesinin detaylarını paylaştı. Duyuruya nazaran, HAHA token süreçleri 06 Mayıs’ta faal hale getirildi. Para çekme süreçleri gün içinde açılacak.

BTC Piyasası: Bu Bitcoin Borsasında Tüm Bakiyeler Sıfırlandı! Neler Oluyor? 1

Borsa ayrıyeten yeni bir pasif gelir kaynağı duyurdu. Buna nazaran Gate.io, ‘Ödünç Ver ve Kazan TURBO’ programını destekliyor. Açıklamaya nazaran, yüksek gerçek vakitli APR %20,15 ve ödünç alınan yüzde %28,01 olarak belirlendi.

2022 birinci çeyrek, Gate.io’nun toplam süreç hacmi 256 milyar dolar olarak kaydedildi. CMC dataları, borsanın şu anda günlük 1 milyar dolar hacminin olduğunu gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap