Bu Altcoin’ler İçin Müjde: Dev Entegrasyon Duyuruldu!

Bu Altcoin’ler İçin Müjde: Dev Entegrasyon Duyuruldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin’ler İçin Müjde: Dev Entegrasyon Duyuruldu!

Altcoin borsası Pancakeswap, kullanıcıların kripto paralarını daha kolay satın almasını sağlamak için Transak ile entegrasyonunu tamamladı. İşbirliği, kripto paraların fiat paralarla daha rahat alınıp satılmasına imkan tanıyor.

Bu altcoin’ler artık kripto ödemeleri için hazır

Pancakeswap, artık Transak aracılığıyla kullanıcılarına farklı ödeme yolları sunuyor. Bunlar ortasında kredi kartı, Google Hisse ve Apple Hisse üzere tanınan ödeme seçenekleri de yer alıyor. 21 Eylül’de yapılan duyuruya nazaran, Pancakeswap’ın “kripto satın al” sekmesinde artık Transak da bir sağlayıcı olarak yer alıyor. Bu entegrasyon, Pancakeswap kullanıcılarına kripto para satın alırken ek seçenekler sunuyor.

Önceden, Pancakeswap bu özelliği için yalnızca Mercuryo ve Moonpay sağlayıcılarına sahipti. Artık Transak, bu özellik için eklenen üçüncü sağlayıcı oldu. Pancakeswap, 8 farklı Blockchain ağı üzerinde hizmet veren multi-chain bir altcoin borsasıdır. Bu ağlar ortasında BNB Chain, Ethereum ve Polygon zkEVM üzere tanınan Blockchainler bulunuyor. Pancakeswap, DeFi Llama isimli kripto tahlil platformuna nazaran, kontratlarında 1.3 milyar doların üzerinde kripto parayla süreç yapıyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin’ler İçin Müjde: Dev Entegrasyon Duyuruldu! 1

Tüm merkezi olmayan borsalar üzere Pancakeswap da kendi başına fiat’tan kriptoya dönüşüm yapamıyor. Kullanıcıların borsayı kullanmadan evvel bir cüzdanda kripto paraya sahip olmaları gerekiyor. Pancakeswap’ın geliştirme takımı, bu sorunu çözmek için “kripto satın al” özelliğini hayata geçirdi. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar Mercuryo, Moonpay ve artık de Transak üzere üçüncü taraf sağlayıcılarla kripto paralarını satın alabiliyorlar.

Transak, kripto ödemelerinde öncü oyunculardan biri

Transak’ın duyurusuna nazaran, küresel gereksinimlere nazaran 20’den fazla ödeme seçeneği sunacak. Ayrıyeten, Pancakeswap kullanıcılarına yedi farklı blockchain ağı üzerinden dokuz farklı kripto para sunacak.

Pancakeswap’ın gizemli başkanı Mochi, bu entegrasyonun merkezi olmayan finans protokollerini daha kullanıcı dostu hale getireceğini belirtti. Mochi, Transak’ın fiat’a geçiş konusundaki uzmanlığının, Pancakeswap’ın platform kabiliyetleriyle birleşerek, tüm kullanıcılar için merkezi olmayan finansa kolay ve manisiz bir giriş sağlayacağını vurguladı.

BTC Piyasası: Bu Altcoin’ler İçin Müjde: Dev Entegrasyon Duyuruldu! 2

Son olarak, Pancakeswap, “Pancake Protectors” isimli bir web3 oyununu 30 Mayıs’ta piyasaya sürdü. Bu oyun, DEX’in idare tokeni olan CAKE’in sahiplerine ek avantajlar sunuyor. Token’in enflasyon oranı, Nisan ayında yapılan bir idare oylamasıyla %3-5’e indirildi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap