Bu Altcoin’den Gizemli Tweet: NFT Airdrop Olabilir!

Bu Altcoin’den Gizemli Tweet: NFT Airdrop Olabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’den Gizemli Tweet: NFT Airdrop Olabilir!

Türk yatırımcıların yakından takip ettiği bir altcoin, geçtiğimiz saatlerde Twitter’dan potansiyel bir NFT airdrop aktifliğini onayladı.

Bu altcoin NFT airdrop’u resmen onayladı

Injective (INJ) takımı 13 Mayıs’ta resmi bir tweet’te yaklaşan bir airdrop hakkında ip uçları verdi. İlgili paylaşımda, tüm kullanıcılara Injective mainnet üzerinde cüzdan açmaları tavsiye ediliyor. Gelişiciler, bunu yapanların “NFT ile ilgili bir sürpriz” bir ödül alabileceğini söylüyor. Resmi duyuruya nazaran:

Injective yahut L1 chain’in kendisi üzerine şurası dApp’lerle etkileşim kurmak uygun bir fikir olabilir. Transfer yapın, Injective, köprü varlıkları, pay INJ vb. üzerine şurası bir DEX üzerinde ticaret yapın. Çalışmalarda NFT ile ilgili bir sürpriz olabileceğini kim bilebilir?

Injective, Çinli teknoloji devi ile stratejik iştirak kurdu

Injective’den son duyular ortasında Çinli teknoloji devi Tencent Cloud ile yaptığı yeni iştirak yer aldı. Nisan ayında gerçekleşen paydaşlık, Injective ekosistemindeki gelişicileri destekleyecek.

Injective, önde gelen Web3 finans uygulamalarını oluşturmak için optimize edilmiş, birlikte çalışabilir, tek katmanlı bir Blockchain. Proje ayrıyeten, geliştiricilere dApp’ler için güçlü tak ve çalıştır modülleri sağlar. INJ, Injective’in mahallî kripto para ünitesidir. Injective, Binance Launchpad eseriydi ve Jump Crypto, Pantera ve Mark Cuban üzere önde gelen yatırımcılardan fon topladı.

SUI (SUI) airdrop onaylandı

Bir öbür gelişmede Mysten Labs, erken SUI kullanıcıları için bir airdrop planladığını duyurdu. Bu airdrop programı, Türk yatırımcılar ortasında hayli tanınan olan SUI (SUI) tokenlerini içerecek. Bu programın hedefi, SUI ağındaki erken yatırımcıların teşvik edilmesi ve daha da büyümesine katkı sağlamasıdır.

Mysten Labs CEO’su Sunil Khedar, Suterusu airdrop programının SUI ağının kullanımını artıracağına inandıklarını belirtti. Ayrıyeten, SUI ağındaki gelişmelerin ve büyümenin devam edeceğini söyledi. Bu nedenle airdrop programının SUI tokenlerinin pahasını artırabileceğini vurguladı. Btcpiyasasi.com olarak iştirak için detaylara bu yazıda yer verdik.

SUI ağı, saklılık odaklı uygulamaların oluşturulması için tasarlanmıştır. Ayrıyeten, Blockchain teknolojisinin ölçeklenebilirliği ile ilgili sorunlara tahliller sunar. Bu nedenle, SUI ağındaki gelişmelerin, kripto para dünyasında büyük bir ilgi gördüğü düşünülmektedir. Bilhassa, gelecekte de misal projelerin ortaya çıkmasına neden olması mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap