Bu Altcoin’deki Transferler Yatırımcıları Ürküttü! Fiyat Çakıldı

Bu Altcoin’deki Transferler Yatırımcıları Ürküttü! Fiyat Çakıldı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’deki Transferler Yatırımcıları Ürküttü! Fiyat Çakıldı

Son vakitlerin en çok gündeme gelen meme coin projelerinden PepeCoin’de tuhaf hareketler dikkatleri çekiyor. Altcoin fiyatı ansızın dikey bir düşüş gördü. On-chain dedektifler, anahtar cüzdanının nezaretinde rahatsız edici değişiklikler olduğunu belirtiyorlar.

PepeCoin’deki tuhaf hareketler yatırımcıları korkuttu!

Milyonlarca dolar bedelindeki PEPE meme coin Perşembe günü kripto borsalarına akın etti. Bu da Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere altcoin fiyatının sert düşmesine yol açtı. Fiyattaki dikey düşüş yatırımcıları epeyce korkuttu. Latife kripto paranın en büyük sahipleri ortasında yer alan projenin multisig’indeki ürkütücü harekete dikkat çekti.

Perşembe günü öğlen saatlerinde PEPE multisig cüzdanından 16 trilyondan fazla token Binance, OKX ve Bybit ile alakalı adreslere hakikat aktı. Bu hareket, on-chain dedektiflerin kasa gibisi cüzdanın süreç onaylarını nasıl gerçekleştirdiğine dair nezarette rahatsız edici değişiklikler olduğunu fark etmelerinden kısa bir mühlet sonra gerçekleşti. Sekiz cüzdandan beşinin süreçleri imzalamasını gerektirmek yerine, sekiz cüzdandan sadece ikisine dönüşmüştü. CryptoNoddy takma isimli on-chain dedektif, altcoin projesindeki hareketlere ait olarak şu paylaşımı yaptı:

PEPE multisig cüzdanının eşiği yalnızca 2/8 imza olarak değiştirmesinin bir nedeni var mı? Garip görünüyor, bu standart değil, değil mi?

Olayların akabinde altcoin fiyatı dikey düşüşe geçti!

Bu son derece sıra dışı aksiyon, altcoin projesinin çok kıymetli multisig’inin (token arzının büyük bir kısmının koruyucusu) meme coin’i birinci kere göndermesini temsil ediyor. Bu hareketlerin ortaya çıkmasıyla PEPE yaklaşık %14 paha kaybetti. Token, gün içinde 0,000001094 dolar civarında seyrederken apansız düşüşe geçti. Basın vaktinde PEPE, günlük bazda %13’ün üzerinde kayıpa 0,0000009451 dolardan el değiştiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’deki Transferler Yatırımcıları Ürküttü! Fiyat Çakıldı 1PEPE günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap