Bu Altcoin’de Death Cross Alarmı: Bu Tabanlar Görülebilir!

Bu Altcoin’de Death Cross Alarmı: Bu Tabanlar Görülebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’de Death Cross Alarmı: Bu Tabanlar Görülebilir!

Popüler altcoin Solana ilk “ölüm haçı”nı çiziyor çünkü SOL Ocak’ta %50 kaybetmiş durumda. Analiste göre, Solana (SOL), bu hafta ilk “ölüm haçını” yapmaya hazır görünüyor ve devam eden satışların Şubat ayına kadar devam edeceğine dair korkuları artırıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’de Death Cross Alarmı: Bu Tabanlar Görülebilir! 1

Bu altcoin için kritik günler

Analist Yashu Gola’ya göre, SOL fiyatının 50 günlük üstel hareketli ortalaması sonunda 200 günlük EMA’sının altına kapanacak ve tipik olarak traderları harekete geçiren ölüm haçı olarak adlandırılan düşüş eğilimini işaret edecek. SOL Ocak’ı yaklaşık %50 kayıpla kapatırken tehdit ortaya çıkıyor. Ayın son günü itibariyle Solana tokeni, %2,50’nin üzerinde düşüşle yaklaşık 91 dolara geriledi. Bu arada, SOL’un fiyat çöküşünün arkasındaki katalizörler hemen hemen bozulmadan kalıyor. Traderlar, Federal Rezerv‘in gösterge oranlarını sıfıra yakın seviyelerden, yükselen enflasyonu ve daha sıkı iş piyasasını evcilleştirmek için ne kadar hızlı artıracağını değerlendirmeye çalıştıkça kripto varlıklar bu ay düştü. Sonuç olarak Solana, Ocak ayındaki piyasa değerinin yarısını 55.19 milyar dolardan 28.79 milyar dolara indirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’de Death Cross Alarmı: Bu Tabanlar Görülebilir! 2

Şu an itibariyle, SOL’un geçici yükseliş görünümü, mevcut destek seviyesi olan 83 doların üzerinde tutma olasılığının üzerinde duruyor. Söz konusu fiyat tabanının altında bir kırılma, Solana tokeninin 65 dolara kadar bir sonraki geri çekilme fırsatını bulmasını sağlayabilir. Blockasset.co’nun ortağı Philip Gunwhy, Solana’da uzun vadeli yükselişini sürdürdü ve merkezi olmayan finans (DeFi) ve karşılıksız token (NFT) sektörlerindeki üstel büyümesini ve bunun da SOL‘un talebini artırma eğiliminde olduğunu belirtti. Ancak analist, SOL’un kısa vadede hızlı toparlanmasının daha geniş kripto ekosisteminin performansına bağlı olduğunu belirtti. Analiste göre, SOL’un ölüm haçının önümüzdeki seanslarda fiyatının dibe vurması ve ardından yükselişin tersine dönmesi olasılığını artırıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap