Bu Altcoin ‘Yeni Ortaklık’ Haberiyle Pik Yaptı!

Bu Altcoin ‘Yeni Ortaklık’ Haberiyle Pik Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin ‘Yeni Ortaklık’ Haberiyle Pik Yaptı!

Bitcoin ve altcoin dünyasında değerli bir ortaklı haberi geldi. Haberin akabinde ilgili kripto para ünitesinde kıymetli artışlar oldu. Ayrıntılara bakalım

Altcoin Nexo ve uyumluluk taahhüdü

Kripto para bölümünde artan düzenleyici incelemelere cevap olarak bir gelişme var. Anında kripto kredileri, günlük karlar ve bir kripto borsası sunan ve yasal bir kripto para ünitesi kurumu olan Nexo (NEXO) atılım yaptı. Association of Certified Sanctions Specialists’a (Sertifikalı Yaptırım Uzmanları Derneği)’ne (ACSS) katıldı. Bu işbirliği, ACSS’nin kapsamlı kaynaklarına ve eğitim programlarına erişim yoluyla Nexo’nun mevzuata ahenk taahhüdünü güçlendirmeyi amaçlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin ‘Yeni Ortaklık’ Haberiyle Pik Yaptı! 1

Nexo, ACSS’nin geniş data tabanı ağından ve kapsamlı eğitim gereçlerinden yarar sağlayacak. Böylece, grubunun mevzuata ahenk konusundaki uzmanlığına odaklanacak. Öteki taraftan, bilhassa de Amerika Birleşik Devletleri Yabancı Varlıklar Denetim Ofisi (OFAC) ve Avrupa Birliği (AB) standartlarına bağlı kalarak bu uzmanlığı geliştirmeyi amaçlıyor. Eğitimi tamamlayan Nexo grup üyeleri, itibarlı ‘Sertifikalı Yaptırım Uzmanı’ (CSS) niteliğini alacak. Ayrıyeten süratle gelişen kripto para ünitesi ortamında sıkı ahenk standartlarını müdafaaya olan bağlılıklarını pekiştirecek.

Nexo kesim liderliğine bakıyor

Nexo Ahenk Lideri Savina Boncheva, açıklama yaptı. Gelişmekte olan kripto para bölümünde ahenk konusunda ön saflarda yer alma misyonunu vurguladı. ACSS ile paydaşlık, Nexo’nun bir ahenk öncüsü olarak pozisyonunu sağlamlaştırmasına imkan veriyor. Ayrıyeten daha fazla sanayi işbirliği için kapılar açmasına imkan tanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin ‘Yeni Ortaklık’ Haberiyle Pik Yaptı! 2

ACSS üyeliğine ek olarak Nexo, kısa bir mühlet evvel önde gelen bir siber güvenlik ve uyumluluk firması olan A-LIGN tarafından gerçekleştirilen Hizmet ve Tertip Denetimleri (SOC) 2 Tip 2 kontrolünden geçmiştir. Bu kontrol, Nexo’nun data güvenliği protokollerini güçlendirerek müşterileri için muhafazayı artırmış durumda. Öteki taraftan platformun güvenlik tedbirlerine olan inancı pekiştiriyor. Gelişmenin akabinde altcoin Nexo fiyatında değerli artış oldu. Fiyat şu anda 0,64 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Kripto para dünyasında ortaklıklar

Kripto para kesiminde paydaşlıklar çeşitli nedenlerden dolayı büyük ehemmiyet taşımaktadır. Birinci olarak, kripto para projeleri ile yerleşik şirketler yahut kurumlar ortasındaki işbirlikleri bölüme güvenilirlik kazandırıyor. Buna nazaran yatırımcılar ve kullanıcılar ortasında inancı artırır. İkinci olarak, paydaşlıklar ekseriyetle blockchain teknolojisinin ana akım uygulamalara entegrasyonunu kolaylaştırır. Böylelikle kripto para ünitelerinin kullanılabilirliğini ve benimsenmesini genişletir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin ‘Yeni Ortaklık’ Haberiyle Pik Yaptı! 3

Üçüncü olarak, stratejik iştirakler kaynakları, uzmanlığı ve ağları bir ortaya getirerek projelerin gelişimlerini hızlandırmalarını ve daha geniş bir kitleye ulaşmalarını sağlayacak. Dördüncü olarak, düzenleyici kurumlar ve ahenk odaklı kuruluşlarla paydaşlıklar, daima değişen yasal ortamda gezinmeye yardımcı olur. Ayrıyeten projelerin ilgili yasa ve yönetmeliklere uymasını sağlar. Son olarak, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda farklı gruplar karmaşık zorlukları ele almak ve kripto para alanındaki yeni olasılıkları keşfetmek için bir ortaya geldikçe paydaşlıklar yenilikçi tahlillere ve ilerlemelere yol açacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap