Bu Altcoin Yeni İştirak Duyurdu: Fiyatı Fırladı!

Bu Altcoin Yeni İştirak Duyurdu: Fiyatı Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Yeni İştirak Duyurdu: Fiyatı Fırladı!

Kurumsal seviyede Blockchain altyapısı sağlayıcısı ve altcoin ANKR’ın ardındaki Ankr bir açıklama yaptı. Platform, Dubai Multi Commodities Trading Center (DMCC) ile stratejik bir iştirak kurduğunu açıkladı. Bu işbirliği, web3 şirketlerine son teknoloji eserlere, altyapıya ve danışmanlık dayanağına erişim sunmakta. Böylelikle bu şirketlerin büyümesini ve gelişmesini desteklemeyi amaçlıyor. İşte detaylar…

DMCC ve tanınan altcoin ANKR iştirak açıkladı

Dünyanın önde gelen hür bölgesi olarak bilinen DMCC, 550’den fazla Web3 üyesi şirkete konut sahipliği yapıyor. Tıpkı vakitte DMCC Kripto Merkezi’ne konut sahipliği yapmakta. Ankr ile yapılan bu paydaşlık, bu işletmelerin kendi özel gereksinimlerine nazaran uyarlanmış geniş bir tahlil yelpazesinden yararlanmalarını sağlıyor. Ankr, uygulamaya özel Blockchain mühendisliği, node altyapısı, Web3 oyun tahlilleri, NFT pazar yeri tahlilleri, staking ve merkezi olmayan finans eserleri üzere hizmetler sunacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Yeni İştirak Duyurdu: Fiyatı Fırladı! 1

Ankr’ın uzmanlığından ve kapsamlı tahlil paketinden yararlanarak, DMCC Crypto Center’daki üye şirketler büyümelerini hızlandırmak amaçlanıyor. Ayrıyeten şirketler Web3 ekosistemleri oluşturmanın karmaşıklıklarını aşmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Bu işbirliği, Ankr’ın bilhassa Web3 inovasyonuna verdiği güçlü dayanakla bilinen Dubai üzere bir merkezde global Blockchain’inin benimsenmesini sağlama taahhüdünde değerli bir kilometre taşına işaret ediyor. Ankr CEO’su Chandler Song, iştirakten duyduğu heyecanı lisana getirerek şunları söyledi:

Dubai Multi Commodities Center ile kurduğumuz iştirak, Blockchain teknolojisinin global çapta yaygınlaşmasını sağlama kararlılığımızın bir ispatı. Dubai, Web3 inovasyonu için kritik bir merkezdir ve DMCC Crypto Center üyesi işletmelere dal önderi tahliller sunarak, kesimin benimsenmesini bir sonraki milyar kullanıcıya taşıma kapasitesine sahip yeni kuşak Web3 işletmelerini, uygulamalarını ve tecrübelerini geliştirebiliriz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Yeni İştirak Duyurdu: Fiyatı Fırladı! 2

Dubai, web3 için merkez haline mi geliyor?

Bu iştirak, Blockchain teknolojisinin artan değerini ve Dubai’nin Web3 inovasyonu için önde gelen bir global merkez olarak kabul edildiğini gösteriyor olabilir. Ankr’ın uzmanlığını ve DMCC’nin kaynaklarını bir ortaya getiren işbirliği, Web3 şirketlerinin büyümesini hızlandırmayı, benimsenmesini teşvik etmeyi ve Dubai’yi Blockchain alanında öncü olarak konumlandırmayı amaçlıyor.

Ankr, Blockchain tabanlı uygulamalar oluşturmak ve ölçeklendirmek isteyen işletmeler için geniş bir tahlil yelpazesi sunan kurumsal seviyede bir Blockchain altyapı sağlayıcısıdır. Kapsamlı hizmet paketleri ortasında uygulamaya özel Blockchain mühendisliği, node altyapısı, Web3 oyun tahlilleri, NFT pazar yeri tahlilleri, stake etme ve merkezi olmayan finans eserleri yer almaktadır. Ankr, dünya çapındaki şirketlere sağlam altyapı ve sanayi başkanı tahliller sunarak Blockchain teknolojisinin global olarak yaygınlaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Yeni İştirak Duyurdu: Fiyatı Fırladı! 3

Altcoin ANKR, paydaşlık sonucu yüzde 12’lik bir sıçrama yaşadı. Coin, günlük bazda 0.025 dolardan 0.0285 dolara kadar yükseldi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap