Bu Altcoin, Teknoloji Devi Samsung Paydaşlığıyla Fırladı!

Bu Altcoin, Teknoloji Devi Samsung Paydaşlığıyla Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin, Teknoloji Devi Samsung Paydaşlığıyla Fırladı!

Kripto para piyasası yeni iştiraklerle çalkalanıyor. Özellike son günlerde büyük firmaların Web3 ve blockchain teknolojisinin peşinden koşmaları tesadüf üzere gözükmüyor. Son olarak teknoloji devi Samsung ve bu altcoin ortasındaki iştirak, yatırımcıların büyük ölçüde dikkatini çekti! Pekala, mutabakat neleri içeriyor? İşte detaylar…

Teknoloji devi Samsung ve Crypto.com iştirakini duyurdu!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, geçtiğimiz haftadan bu yana birçok altcoin projesi yeni iştiraklerle karşımıza çıkıyor. Bilhassa büyük şirketlerin Web3 dünyasına ve blockchain projelerine eşlik etmesiyle birlikte ortaya çıkan büyük paydaşlıklar, yatırımcıların büyük ilgisini topluyor. Son olarak teknoloji devi Samsung, önde gelen kripto para platformu Crypto.com ile bir paydaşlık imzalayarak, dünya genelinde kripto paraların kullanımını arttırmayı ve Web3 toplulukları için akıllı telefon tecrübesini geliştirmeyi hedefleyen bir harekette bulundu. Kimi uzmanlar bu atılım ile birlikte öbür büyük teknoloji şirketlerinin de harekete geçmesini bekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin, Teknoloji Devi Samsung Paydaşlığıyla Fırladı! 1

Son iştirakle bir arada rastgele bir kripto uygulaması için bir birinci olan Crypto.com uygulamasının en son güncellemesi, en yeni Galaxy Z Fold 4 de dahil olmak üzere Samsung Galaxy Z Fold aygıtları için özel olarak optimize edildi. Üretkenliği artırmayı ve daha süratli süreçler gerçekleştirmeyi hedefleyen bu yeni atak, kullanıcıların tek bir ekranda daha fazla araç ve kaynağa erişmelerini sağlayarak, bir dizi jetonu birebir anda ve başka taşınabilir aygıtlardan daha kolay bir biçimde karşılaştırmalarına imkan tanıyor.

Blockchain kesimi dev teknoloji şirketleriyle yakınlaşıyor!

Bildiğiniz üzere Samsung’un blockchain dünyasına yönelik geçmişi geçtiğimiz yıllara dayanıyor. Samsung, 2019’da Galaxy S10 akıllı telefonunda bir kripto cüzdanı tanıtmasına kadar uzanan bir kripto alanına dahil olma geçmişine sahip bulunuyor. Samsung Blockchain Cüzdanı, Bitcoin ve Ethereum üzere bir dizi tanınan kripto para ünitesi için takviye eklemenin yanı sıra merkezi olmayan uygulamalara (dApps) entegrasyonu sağlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin, Teknoloji Devi Samsung Paydaşlığıyla Fırladı! 2

Uzun bir müddettir kripto para piyasasına olan ilgisi ile Samsung, başka teknoloji devlerine göre, blockchain ile daha çok ilgilendi. Buna ek olarak, Samsung Group’un bir yan kuruluşu olan Samsung SDS, blockchain teknolojisinin geliştirilmesinde etkin rol oynadı. Samsung Galaxy Z Fold serisi, katlanabilir form faktörü ve yenilikçi dizaynıyla akıllı telefon sanayisinde game-changer bir eser olarak karşımıza çıkıyor.

Öte yandan geçtiğimiz aylardan bu yana birçok paydaşlık duyuran Crypto.com, yatırımcıların sıkı takibinde bulunuyor. Crypto.com ile paydaşlık, Samsung’un kripto ve blockchain sanayilerine olan bağlılığının bir devamı niteliğinde olup, kripto para ünitelerinin global olarak benimsenmesine katkıda bulunmak için devam eden uğraşlarını ortaya koyuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap