Bu Altcoin Staking Duyurusuyla Fırladı: ETH İçin Müjde!

Bu Altcoin Staking Duyurusuyla Fırladı: ETH İçin Müjde!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Staking Duyurusuyla Fırladı: ETH İçin Müjde!

Staking hizmetleri şirketi ssv.network, staking’i merkezsiz hale getiren kıymetli bir adım attı. Bu atılım, bilhassa Ethereum’u yakından ilgilendiriyor. Ssv.network ayrıyeten Ankr üzere altcoin projeleriyle paydaşlık sağlıyor.

SSV Network, altcoin bölümünü sallayan kıymetli bir duyuru yaptı

SSV Network, Ethereum ve başka Blockchainler için büsbütün merkezsiz staking hizmetini piyasaya süreceğini açıkladı. Bu atılım, borsa bazlı staking’in yüklü olduğu şu devirde, altcoin topluluğunu rahatlattı..

SSV Network’ün protokol kurucusu Alon Muroch’de büyük beklentiler içerisinde. Muroch, “SSV Network, Ethereum staking için yeni bir devrin kapısını aralıyor. Gayemiz, staking sürecini karmaşık bulan kullanıcıları da sisteme dahil etmek” açıklamalarına yer verdi.

SSV Network, iş ortağı uygulamalarıyla merkezsiz staking mainnet’ini başlatıyor

SSV ayrıyeten, dağıtık doğrulama teknolojisini kullanarak merkezi olmayan staking hizmetlerini sunmayı hedefleyen bir ortak mainnet başlatıyor. Bu altcoin ağı, kullanıcıları Ethereum doğrulayıcı operatörleriyle birlikte yöneten bir operatörler ağına bağlayacak. İş ortağı uygulamalar aracılığıyla SSV’den hisse almak mümkün olacak.

SSV mainnet lansmanı, Stader, Ankr, Stakestar, 01node, Metapool, StakeTogether, XHash, Chainup, Coindelta ve Claystack dahil olmak üzere staking dApp’lerini SSV ile entegre edecek ondan fazla lansman ortağına sahip.

Staking hizmetleri için tarih muhakkak oldu

Kullanıcılar, şu anda sırf iş ortağı staking uygulamaları aracılığıyla stake yapabiliyorlar. Fakat, dördüncü çeyrekte “izinsiz başlatma” basamağıyla, direkt SSV üzerinden staking yapma ve düğüm operatörü olma imkanı da sunulacak.

Bu strateji, altcoin topluluğunda heyecan yarattı. SSV’nin mainnet lansmanı, bir dizi etap sonrasında geniş bir kullanıcı kitlesine açılacak. SSV, Ethereum staking dünyasına orijinal bir bakış açısı getirerek, daha fazla kullanıcının merkezi olmayan staking hizmetlerine erişimini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Altcoin fiyatı staking duyurusuna olumlu reaksiyon veri

SSV fiyatı geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan duyurunun arkasında bir noktada %5 bedel kazandı. Piyasa kıymetine nazaran 216. sırada yer alan altcoin, şu anda 15,72 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Staking Duyurusuyla Fırladı: ETH İçin Müjde! 1

SSV Network nedir?

SSV Network, Ethereum doğrulayıcılarını “operatörler” ağı aracılığıyla merkezi olmayan bir staking düzeneğiyle yönetmeye imkan tanır. Klasik staking hizmetleri sorun yaratırken, bu ağ bir alternatif sunar. ETH sahiplerinin altcoin varlıkları üzerindeki denetimlerini muhafazasını sağlar.

Bu ağ, kullanıcıların zorluklarla başa çıkmasına yardımcı olurken, doğrulayıcı anahtar depolama ve idaresi mevzularında da kolaylık sağlıyor. Ayrıyeten, 32 ETH yöneten her doğrulayıcı, BLS imzaları aracılığıyla çeşitli operatörler ortasında paylaşılıyor. Hasılı, SSV başka bir şifreleme protokolü kullanarak süreçleri birden fazla kullanıcıya dağıtıyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Staking Duyurusuyla Fırladı: ETH İçin Müjde! 2

Son olarak, SSV Network, Şubat 2022’de kıymetli yatırımcılardan 10 milyon dolar topladı. Bu da projenin güçlü bir finansal takviyeye sahip olduğunu gösteriyor. Btcpiyasasi.com olarak SSV Network bilmeniz gerekenlere bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap