Bu Altcoin Sert Yükseldi! Binance Harekete Geçti

Bu Altcoin Sert Yükseldi! Binance Harekete Geçti

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Sert Yükseldi! Binance Harekete Geçti

Binance listeli bir altcoin için değerli gelişme var. Bitcoin ve altcoin piyasası son vakitlerde düşüşler yaşıyor. Lakin kendi iç dinamiklerine dayanarak gelişmeye devam eden değerli istisnalar da var. Ambrosus (AMB), kısa bir vakit dilimi içinde yüzde 120’lik değerli bir artış sergiledi. Buna nazaran son yükseliş hareketleriyle öne çıkıyor.

Ambrosus’un artışı sonrası Binance duyurusu

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’den atılım var. Son devirdeki yükseliş hareketleri nedeniyle dikkatleri altcoin Ambrosus‘a (AMB) çekti. Yakın vakitte yapılan bir duyuruda Binance, altcoin AMB’nin kaldıraç ve marjin kademelerine ait güncellemeleri paylaştı.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Sert Yükseldi! Binance Harekete Geçti 1

Son güncellemede Binance Futures, 08.08.2023 08:05 (TSI) tarihinden itibaren geçerli olmak üzere USDⓈ-M AMBUSDT Daima Kontratı için kaldıraç ve marjin kademelerini ayarlayacağını açıkladı. Bu ayarlamanın güncellemeden evvel açılmış mevcut konumları etkileyeceğini unutmamak gerekiyor. Duyuruda ayrıyeten, USDⓈ-M AMBUSDT Daima Mukavelesi için tavan fonlama oranı çarpanının 0,75’ten 1’e yükseltildiği belirtildi.

150 milyon kullanıcı ve yeni bir duyuru

Binance, 150 milyon kullanıcıyı aşarak kıymetli bir kilometre taşına ulaştı. Piyasa hissesiyle Binance’in kararları Bitcoin ve altcoin sanayisinde kıymetli bir tartı taşıyor. Yakın vakitte yaşanan bir gelişmeyle Binance bir açıklama yapıyor. BNB Smart Chain (BEP20) için yakında bir ağ yükseltmesi ve hard fork yapılacağını duyurdu. Bu stratejik atılım, Binance’in platformlarının verimliliğini ve güvenliğini sağlama konusundaki kararlılığını vurguluyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Sert Yükseldi! Binance Harekete Geçti 2

Ağ yükseltmesi ve hard fork kapsamında Binance, 30.08.2023 saat 10:15’ten (TSİ) itibaren BNB Smart Chain (BEP20) üzerinde token yatırma ve çekme süreçlerini süreksiz olarak askıya alacak. Borsa, para çekme süreçlerine devam etmek için kesin vakit dilimini açıklamamış durumda. Lakin kullanıcılarına sıkıntısız bir tecrübe sunmaya kararlıdır.

Dikkat edilmesi gereken değerli noktalar

Binance, “lütfen aklınızda bulundurun” kısmı altında değerli bilgiler veriyor. Buna nazaran BNB Smart Chain’de (BEP20) bulunan tokenlerin alım satımı, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecek. Ayrıyeten kullanıcıların alım satım faaliyetlerine kesintisiz bir formda devam etmeleri kelam konusu olacak.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Sert Yükseldi! Binance Harekete Geçti 3

Binance, BNB Smart Chain ekosistemine dahil olan tüm kullanıcılar ve paydaşlar için sıkıntısız bir geçiş sağlamak için tüm teknik ihtiyaçları karşılamayı taahhüt ediyor. Ayrıyeten ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenlerin oluşturulmasına yol açmayacak. Böylelikle BNB Smart Chain’in bütünlüğü korunacak. Son olarak btcpiyasasi.com olarak baktığımızda yükseltilen ağın stabil olduğu kabul edildiğinde Binance, BNB Smart Chain (BEP20) üzerindeki tokenler için hem para yatırma hem de çekme süreçlerine devam edecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap