Bu Altcoin Kripto Toparlanmasına Öncülük Ediyor!

Bu Altcoin Kripto Toparlanmasına Öncülük Ediyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Kripto Toparlanmasına Öncülük Ediyor!

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasası tam manasıyla kan banyosu yaptı. Bununla birlikte, artık toparlanma emareleri gösteriyor. Bu ortamda Pepe Coin, son 24 saat içinde yaklaşık %5 artış kaydetti. Böylelikle, tanınan meme coin’i mevcut altcoin dirilişinin ön saflarında yerini aldı.

PEPE entrikası bitmek bilmiyor!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto ekosistemi, şimdiye kadar piyasadan 1 milyar dolardan fazla paranın çekildiği çalkantılı bir haftanın akabinde toparlanma modunda. Bu toparlanmayı, yazı sırasında kayıplarını azaltan önder kripto Bitcoin (BTC) destekliyor. Öbür tarafta, PEPE’nin yükseliş hareketleri de altcoin projelerindeki potansiyel yükselişi körüklüyor.

PEPE, son 24 saat içinde %5’e varan oranda kıymet kazandı. Mevcut durumda altcoin 0,000001134 dolar fiyattan el değiştiriyor. Tanınan meme coin’in keskin toparlanması, token’ın balinalar tarafından büyük ölçüde kucaklanmasıyla destekleniyor. Token’ın istikrarlı birikimi, birçok analistin token’ı kazanma yollarına geri döndürmede tesirli olacağına inandığı en güçlü özelliklerinden biri oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Kripto Toparlanmasına Öncülük Ediyor! 1PEPE fiyat grafiği

Popüler altcoin projesinin uzun vadede cazipliği hala yüksek!”

PEPE’nin fiyatının kısa ve orta vadede nasıl şekilleneceğini ölçmenin bir yolu yok. Bununla birlikte, kripto analisti Godfrey Benjamin’e nazaran, balinaların birçoklarının çantalarını ellerinde tutuyor olması, piyasadaki eğilimlerden bağımsız olarak meme coin’in direncinin rastgele bir vakitte sürdürülmesine yardımcı olacak bir hareket olarak açıkça görülüyor. Hatırlayacağınız üzere PEPE uzun bir mühlet piyasada yüksek bir uçucu oldu. Analiste nazaran, büyük bir yatırım getirisi için boğa eğilimi ile uzun vadede cazipliği hala yüksek.

PEPE’yi meme coin ekosistemindeki temel rakipleriyle birlikte kıymetlendirmek, potansiyel yakın vadeli performansını evvelce değerlendirmenin bir diğer kıymetli yolu. On-chain bilgilere nazaran, PEPE’nin Yıl Başından Bugüne (YTD) yararı %1.897 üzere fevkalade bir oran. Bir öteki meme coin’i Shiba Inu (SHIB)’inki ise %0,14’lük bir düşüşe işaret ediyor. YTD yararı negatif %9’da olan özgün meme coin’i Dogecoin (DOGE) de kaybettirenler ortasında yer alıyor. Bu durum da PEPE’yi üç altcoin ortasında en cazip seçenek haline getiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Kripto Toparlanmasına Öncülük Ediyor! 2

Altcoin sıfırı iptal edecek mi?

Analiste nazaran PEPE, genel altcoin piyasasına kıyasla esnekliğini ve yükselmeye hazır olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, meme coin’in mevcut fiyat noktasından öbür bir sıfırı iptal etme mümkünlüğü, öngörülemeyen büyük bir fiyat rallisi kaydedilmediği sürece kısa vadede epey sıkıntı. Genel olarak PEPE, hafta sonunun geri kalanında ve önümüzdeki hafta boyunca birçok yatırımcının izleme listesindeki en düzgün altcoin projelerinden biri olmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap