Bu Altcoin İçin Rug Pull Savı: Fiyatı Çakıldı!

Bu Altcoin İçin Rug Pull Savı: Fiyatı Çakıldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin İçin Rug Pull Savı: Fiyatı Çakıldı!

Kripto para piyasasında dolandırıcılık olayları hiç de az değil. Son bir gelişmede bir Türk kripto influencerı bir altcoin projesinin kepenkleri kapatıp gittiğini argüman ediyor. Bu ortada bahse bahis projenin token fiyatı sert düşüş gördü.

ElvishMagic için dolandırıcılık savı, altcoin fiyatı çöktü!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto cihanında hack’ler, dolandırıcılıklar ve sahtekarlıklar sık sık yaşanıyor. JrKripto takma isimli bir Türk kripto influencerı, ElvishMagic’de (EMP) bir dolandırıcılık olayının gerçekleştiğini argüman ediyor. JrKripto, EMAGIC projesinde yatırımcıların hiç birinin varlıklarına ulaşamadığını belirtiyor. Bu nedenle, altcoin proje grubunun projede kepenkleri indirip gittiğini ileri sürüyor. Buna ilaveten JrKripto, ElvishMagic’in reklamını yapan bir şahıstan bahsediyor ve onun hala reklam yapmaya devam ettiğini söylüyor.

Bu ortada, ilgin bir halde altcoin fiyatı sert düşüşünü sürdürüyor. Basın vaktinde EMP fiyatı 0,000565 dolar düzeyinde. Ayrıyeten, tokenin 24 saatlik süreç hacmi 13.196,50 dolar üzere hayli düşük bir meblağda. Burada kıymetli olan nokta ise son 24 saatte ElvishMagic fiyatının 27,59% düşmesi. Mevcut durumda EMP’nin CoinMarketCap sıralaması 1.546.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin İçin Rug Pull Savı: Fiyatı Çakıldı! 1EMP günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

ElvishMagic takımı bir güncelleme duyurusu yaptı

Bununla birlikte ElvishMagic grubu dün bir güncelleme duyurusu paylaştı. Buna nazaran takım, “ElvishMagic V2 Güncellemesi: Büyülü Bir Dönüşüm Ortaya Çıktı” diyerek detaylarını verdiği açıklamaya şu halde giriş yaptı:

Sevgili EMAGIC Topluluğu, EMAGIC 2.0’a gerçek yol alırken kendinizi çığır açan bir dönüşüme hazırlayın! Bizi bu yeni sihir ve yenilik çağına götürecek stratejik adımları açıklamaktan heyecan duyuyoruz.

Altcoin projesinin grubu duyurularında şu halde bir güncelleme olacağını açıkladı:

1. Ticaret Duraklaması: Bir Beklenti Anı (5 Eylül, TSİ:12)

Eski EMP tokenimizin alım satımını süreksiz olarak durdurduğumuz için şapkalarınızı sıkı tutun. Bu kısa orta, sıkıntısız bir geçiş sağlamak ve varlıklarınızın bütünlüğünü korumak için gerekli. İçiniz rahat olsun. Bu duraklama EMAGIC 2.0’ın büyük tanıtımı için gerekli bir başlangıç.

2. DApp Entegrasyonu: Tecrübenizi Yükseltmek

DApp’larımız web sitemizin ayrılmaz bir kesimi haline gelmek üzere ve kullanıcı tecrübenizi yeni boyutlara taşıyacak. Bu entegrasyon, EMAGIC 2.0’ın sunduğu tüm inanılmaz özelliklere ve fonksiyonlara parmaklarınızın ucunda daha kolay erişebileceğiniz manasına geliyor.

3. Token Geçişi: Altcoin Projesi Geçiş İçin Vakit Çizelgesi

4. LP Boşaltımı: (7-11 Eylül, TSİ: 17.00)

5. Yeni bir CA’ya LP Transferi: (12 Eylül, TSİ: 16.00)

6. Yeni CA’da Ticaret Devam Ediyor: (12 Eylül, TSİ: 17.00)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap